x-kom hosting

Mam problem z grą...

jaccek
utworzono
utworzono

Zakupiłem ostatnią pewną grę, której jednak w żaden sposób nie mogę poprawnie włączyć. :huh: Podczas włączania gry na PeCecie pojawia mi się błąd z jakimś kodem o nazwie formatu ".dll", zaś na laptopie pojawia mi się "Błąd inicjalizacji Direct 3D, sprawdź czy masz kartę kompatybilną z Direct 3D lub odpowiednie sterowniki". Nie wiem co jest nie tak, bo wymagania gry są odpowiednie na kompa. :unsure: Zarówno na jednym komputerze jak i na drugim mam XP-eka, a karta graficzna na PC to GeForce 4, zaś na laptopie SuperSavage/IXC 1179. Nie wiem jak ten problem rozwiązać... Pomóżcie... :(:(

swirek
komentarz
komentarz

Proponuje zainstalowac directX 9,0c tak na poczatek. Po drugie najnowsze sterowniki do kart graficznych. Po trzecie sprawdzic wymagania czy gra idzie na tych sprzetach co podales?

jaccek
komentarz
komentarz

niestety nic nie pomogło:/ przy instalowaniu aktualizacji sterowników też jakieś błędy się pojawiają i instalizacja nie może być kontynuowana do końca...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.