x-kom hosting

Parę nurtujących mnie pytań

Gość
utworzono
utworzono

1. Dlaczego dział giełda jest niewidoczny dla gości (?) - tracą na tym osoby wystawiające i poszukujące...

2. Niektóre punkty z regulaminu giełdy są bez sensu np.:

Wystawić przedmiot oraz być stroną w transakcji można dopiero po napisaniu 50 postów i 60 dniach bytności na forum pc.

Użytkownicy z poziomem ostrzeżeń większym niż 0% nie mogą wystawiać przedmiotów oraz być stroną w transakcji.

Przecież to niepowstrzyma, kupującego bądź sprzedającego przed dogadaniem się z na GG i wystawieniem przedmiotu na aukcji...

3. Dlaczego gdy napiszę np. recenzję o prawie jej kopiowania decyduje także administracja a nie tylko autor (przynajmniej tak to wygląda przez klauzulę)

4. Dlaczego za domaganie się prezentu dostałem bana na shoutboxa?

5. Dlaczego np. Marecki306, Sniper45, Saper mają rangę, mimo że udzielają się tylko w jednym dziale? SebaSonido otrzymał odpowiedź:

za mała wiedza, udzielasz się tylko w sprzęcie

dar55
komentarz
komentarz

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:19-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:19)
Wystawić przedmiot oraz być stroną w transakcji można dopiero po napisaniu 50 postów i 60 dniach bytności na forum pc.

Użytkownicy z poziomem ostrzeżeń większym niż 0% nie mogą wystawiać przedmiotów oraz być stroną w transakcji.

krótko ? bo to jest dla userów forumpc , i aby nie było gostków wpadającychna jeden post i sprzedających

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:19-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:19)
Przecież to niepowstrzyma, kupującego bądź sprzedającego przed dogadaniem się z na GG i wystawieniem przedmiotu na aukcji...
no i tak ma być ,transakcja poza forum

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:19-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:19)
recenzję o prawie jej kopiowania decyduje także administracja
nic takiego nie ma miejsca

ad4

ad5

sam se wyjaśnij z zaineresowanymi :D

Gość
komentarz
komentarz

Pominąłeś pytanie numer 1 :D

Niech mi to ktoś objaśni prostszymi słowami:

Niniejszy test powstał na potrzeby forum pc i nie może być kopiowany w części i/lub w całości bez zgody autora i administracji forum pc
vocativus
komentarz
komentarz

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:19-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:19)
4. Dlaczego za domaganie się prezentu dostałem bana na shoutboxa?

za tekst:

(piątek, 20 cze - 17:10) Ja :P - ja chcę prezent przez całe życie warna nie dostałem!

(piątek, 20 cze - 17:11) Ja :P - Ja chę prezent!!

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:19-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:19)
5. Dlaczego np. Marecki306, Sniper45, Saper mają rangę, mimo że udzielają się tylko w jednym dziale? SebaSonido otrzymał odpowiedź:

Marecki za dużą wiedzę, Sniper zajmuje się bezpieczeństwem, Saper - spec od sprzętu. Co do Seby - jak bedzie chciał wyjaśnień to się odezwie na PM.

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:33-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:33)
Niech mi to ktoś objaśni prostszymi słowami:

nie wolno kopiować tekstu i jego fragmentów bez zgody autora i administracji. Z autorem nie zawsze można się porozumieć, może przestać pisać na forum, zmienić maila itp. Wtedy zostaje administracja. Jeśli będzie taka propozycja to ktoś z ekipy to przedyskutuje z autorem.

dar55
komentarz
komentarz

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:33-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:33)
Pominąłeś pytanie numer 1
chyba jasny zapis - skoro piszesz na forum to co napisane jest własnością forum a nie twoją , a zarządzającymi są administratorzy, więc oni decyduja o treści którą napisałeś

jeżeli chcesz zarządzać swoim tekstem to załóż własne forum , zgodziłeś się na regulamin więc nie możesz mieć do nikogo pretensji

Gość
komentarz
komentarz
za tekst:

(piątek, 20 cze - 17:10) Ja - ja chcę prezent przez całe życie warna nie dostałem!

(piątek, 20 cze - 17:11) Ja - Ja chę prezent!!

Ale chyba nie ma zakazu domagania się prezentów?

Shoutbox - Zakaz zadawania pytań odnośnie komputerów oraz podawania linków do innych for, linków referencyjnych, a także reklamowania swoich stron, for, blogów i aukcji!
vocativus
komentarz
komentarz

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:40-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:40)
Ale chyba nie ma zakazu domagania się prezentów?

ale to ja tam pilnuję porządku. Za spam również można dostać bana.

Gość
komentarz
komentarz
ale to ja tam pilnuję porządków. Za spam również można dostać bana.

Spam? To nie był spam. To była prośba o % (którymi mnie już obdarzył sniper45 i chwała mu za to że spełnia moje marzenia)

Cinekpl
komentarz
komentarz
:P+pią, 20 cze 2008 - 18:33--><div class='quotetop'>CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:33)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Pominąłeś pytanie numer 1chyba jasny zapis - skoro piszesz na forum to co napisane jest własnością forum a nie twoją , a zarządzającymi są administratorzy, więc oni decyduja o treści którą napisałeś

jeżeli chcesz zarządzać swoim tekstem to załóż własne forum , zgodziłeś się na regulamin więc nie możesz mieć do nikogo pretensji

Aby zżec się swoich praw autorskich trzeba napisać stosowny list zżekający się praw autorskich, więc forum nie ma prawa przywłaszczać sobie artykułów napisanych przez autorów.

Takie jest prawo polskie i nic tutaj nie wymyślam.

Zarov
komentarz
komentarz

Cinekpl a zacytuj to co mówi że trzaba napisać list itd. Chętnie przeczytamy.

Gość
komentarz
komentarz

Zmieniajcie to bo was zaskarżymy do trybunału w Hadze :P <joke>

BTW: jest jakiś sposób, abym został odbanowanyny w SB? Mam kogoś przeprosić za żądanie prezentów?

dar55
komentarz
komentarz

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:55-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:55)

jest jakiś sposób, abym został odbanowanyny w SB?
tylko admin , taki myczek nieszczęsny :D
Gość
komentarz
komentarz

Wiem że mam tyle do powiedzenia co Żyd w czasie okupacji ale czy obciążenie Bizona takimi bezsensownymi sprawami jak wszelakie odwołania ma sens? Dobrze by było (przynajmniej mi się tak wydaję) powołać do tego jakąś osobę np. zaufanego przyjaciela/vip-a

dar55
komentarz
komentarz

:P+pią, 20 cze 2008 - 19:14-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 19:14)
powołać do tego jakąś osobę
może komisję ? ;) mam typ : Kalisz i ziobro :rotfl:

nikt nie obciąża bizona , tak jest narazie ustwione i finito , widocznie adminowi pasuje

vocativus
komentarz
komentarz
Aby zżec się swoich praw autorskich trzeba napisać stosowny list zżekający się praw autorskich, więc forum nie ma prawa przywłaszczać sobie artykułów napisanych przez autorów.

Takie jest prawo polskie i nic tutaj nie wymyślam.

Cinek... ulituj się. Skontaktujemy się z autorem jak sie coś takiego zdarzy. O ile mi wiadomo jeszcze nie było takiej sytuacji :D

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:55-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:55)
BTW: jest jakiś sposób, abym został odbanowanyny w SB? Mam kogoś przeprosić za żądanie prezentów?

Ojciec Dyrektor tylko może

nikt nie obciąża bizona , tak jest narazie ustwione i finito

jesteś pewny?? :lol: dzisiaj Bizona przytłoczy ilość PM

Gość
komentarz
komentarz
To była prośba o % (którymi mnie już obdarzył sniper45 i chwała mu za to że spełnia moje marzenia)

No a ja właśnie tego nie rozumiem. Brałeś coś wtedy czy jak? Myślałem że jak napisałeś ponad 1800postów to głupka z siebie nie zrobisz, jak widać się myliłem.

Co do rang - to nie przesadzaj, marecki ma ogromną wiedze i praktycznie zawsze odpowiada (mnie bynajmniej nie zawiódł). Saper także ma oBszerną wiedzę i przez ciężka prace doszedł do rangi.

Co do snipera to on zajmuje się i logami, i sprzętem a czasem też pomaga w windowsie. Podstawa to poczytać posty usera (w tym przypadku snipera45)

A co do bana na shoutboxie - ja też mam :( Ale tylko na 48h - wkońcu się doigrałem za te odpowiedzi związane z pc, już nigdy tego nie zrobie!

P.S Być może nie powinienem odpowiadać w tym temacie bo były to pytania do ekipy, a ja tu jestem nikim, ale napisałem to jak wygląda z mojego punktu widzenia, by nie było że wy jako koledzy z ekipy ich bronicie.

No to na tyle :P  

//lizus :P

//dar55

@Sam lizus jesteś :P

Cinekpl
komentarz
komentarz

Ja tak słyszałem więc nie wiem dokładnie jak jest.

Tylko wiem, że trzeba w formie pisemnej żrzec się praw autroskich.

Zarov
komentarz
komentarz
Ja tak słyszałem więc nie wiem dokładnie jak jest.

Tylko wiem, że trzeba w formie pisemnej żrzec się praw autroskich.

A ja słyszałem o UFO, pokaż odpowiedni paragraf a będzie wszystko wiadomo.

naekana
komentarz
komentarz
BTW: jest jakiś sposób, abym został odbanowanyny w SB? Mam kogoś przeprosić za żądanie prezentów?

Ojciec Dyrektor tylko może

Matka Chrzestna też może :D
bizon11
komentarz
komentarz

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:19-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:19)
1. Dlaczego dział giełda jest niewidoczny dla gości (?) - tracą na tym osoby wystawiające i poszukujące...

Choćby dlatego by i sprzedający i kupujący był zaufany ;]

Sprzedający może sprawdzić ile postów napisał kontrahent czy ma warna itp.

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:19-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:19)
3. Dlaczego gdy napiszę np. recenzję o prawie jej kopiowania decyduje także administracja a nie tylko autor (przynajmniej tak to wygląda przez klauzulę)

Piszesz tutaj i akceptujesz regulamin.

Twoja publikacja jest twoją własnością jak i własnością forum.

My staramy się bronić twoich praw autorskich i gdy ktoś skopiuje artykuł interweniujemy (raz mniej skutecznie, raz bardziej)

Możesz zaznaczyć że wyrażasz zgodę na kopiowanie swojego artykułu/postu wtedy nie ma problemu. Każdy będzie miał do tego prawo bo taka jest decyzja twórcy artu.

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:19-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:19)
4. Dlaczego za domaganie się prezentu dostałem bana na shoutboxa?

Może powagi trochę? Może czas dorosnąć?

Czy normalna/dorosła osoba chce dostać karę/sprawę w sądzie w prezencie? xD

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:19-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:19)
5. Dlaczego np. Marecki306, Sniper45, Saper mają rangę, mimo że udzielają się tylko w jednym dziale? SebaSonido otrzymał odpowiedź:

:P+pią, 20 cze 2008 - 18:19-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 20 cze 2008 - 18:19)
za mała wiedza, udzielasz się tylko w sprzęcie

Odpowiedź może była zbyt mało precyzyjna.

Masz po prostu za małą wiedzę. Gdybyś błyskał w sprzęcie to z pewnością zostałbyś zauważony.

A koledzy moderatorzy dobrze wywiązuje swoje obowiązki.

nie wolno kopiować tekstu i jego fragmentów bez zgody autora i administracji. Z autorem nie zawsze można się porozumieć, może przestać pisać na forum, zmienić maila itp. Wtedy zostaje administracja. Jeśli będzie taka propozycja to ktoś z ekipy to przedyskutuje z autorem.

Dobrze wyjaśniłeś ;]

No a ja właśnie tego nie rozumiem. Brałeś coś wtedy czy jak? Myślałem że jak napisałeś ponad 1800postów to głupka z siebie nie zrobisz, jak widać się myliłem.

Hmm a od kiedy liczba postów świadczy o poziomie intelektualnym użytkownika?

Chcesz zostać odblokowany w SB napisz PW za 5 dni.

Pozdro

Gość
komentarz
komentarz
Twoja publikacja jest twoją własnością jak i własnością forum.

Ale ja mam decydujący głos w sprawie czy tekst może zostać skopiowany czy administracja?

Masz po prostu za małą wiedzę. Gdybyś błyskał w sprzęcie to z pewnością zostałbyś zauważony

Nie mi nie zależy na takich "przywilejach". Był to tekst skierowany do Seby...

Czy normalna/dorosła osoba chce dostać karę/sprawę w sądzie w prezencie? xD

A czy normalna/dorosła osoba nigdy nie chciała zrobić czegoś niezgodnego z prawem?

Choćby dlatego by i sprzedający i kupujący był zaufany ;]

Strasznie naciągane przyznaj, że chcesz mieć więcej zarejestrowanych użytkowników...

bizon11
komentarz
komentarz

:P+nie, 22 cze 2008 - 14:01-->

CYTAT(Ja :P @ nie, 22 cze 2008 - 14:01)
Strasznie naciągane przyznaj, że chcesz mieć więcej zarejestrowanych użytkowników...

Hehe gdybym chciał mieć więcej zarejestrowanych użytkowników to bym zrobił forum niedostępne dla zalogowanych.

Więc sam przyznaj że to jest strasznie naciągane...

:P+nie, 22 cze 2008 - 14:01-->

CYTAT(Ja :P @ nie, 22 cze 2008 - 14:01)
A czy normalna/dorosła osoba nigdy nie chciała zrobić czegoś niezgodnego z prawem?

Może i chce ale gdy to robi to chce zdobyć jakaś korzyść.

A warn nie jest korzyścią.

:P+nie, 22 cze 2008 - 14:01-->

CYTAT(Ja :P @ nie, 22 cze 2008 - 14:01)
Nie mi nie zależy na takich "przywilejach". Był to tekst skierowany do Seby...

To było doprecyzowanie zdania moderatora ;]

@Seba - czytaj forum, udzielaj się a może kiedyś zdobędziesz odpowiednią wiedzę do HD

:P+nie, 22 cze 2008 - 14:01-->

CYTAT(Ja :P @ nie, 22 cze 2008 - 14:01)
Ale ja mam decydujący głos w sprawie czy tekst może zostać skopiowany czy administracja?

Jeśli zaznaczysz że wolno kopiować twój art gdzie chcesz to ja nic na to nie poradzę...

Jeśli nie zaznaczysz tego to administracja podejmuje decyzję i praktycznie zawsze nie wyraża zgody na skopiowanie artu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.