x-kom hosting

[Rozwiązany]To jak z tą syganturką?

Anonim1
utworzono
utworzono

Jak jest w końcu z tą sygnaturką?

Miałem 4 linijki teksty i 1 userbar i mod mi zapierdzielił moją sygne :(

vocativus
komentarz
komentarz

dozwolone jest:

- 3 linijki tekstu (standardowa wielkość) + obrazek max 400 x 120

- lub 5 linijek tekstu (standardowa wielkość)

- lub 2 userbary

Ty miałeś userbara i 5 linijek tekstu. Na przyszłość na PM takie sprawy wyjaśniamy. Ponadto napisane jest że wszystkie sygnatury, które po tym okresie będą nieregulaminowe, zostaną wykasowane bez powiadamiania

Anonim1
komentarz
komentarz

Na przyszłość to się najpierw upomina a nie kasuje!!

I jest czas do 20, a 20 jeszcze się nie skończył.

No to ile linijek jest z userbarem?

vocativus
komentarz
komentarz
I jest czas do 20, a 20 jeszcze się nie skończył.

od 20 obowiązują nowe zasady

No to ile linijek jest z userbarem?

userbar to obrazek czyli pkt. 1, dwa userbary - pkt 3

Anonim1
komentarz
komentarz

Ale to nie jest taki duży obrazek i nie ma tylu KB więc ten regulamin niedopracowany.

Do 20.06 zmieniamy sygnatury!

Dla mnie jest jasne, że obowiązują od 21.

vocativus
komentarz
komentarz
Ale to nie jest taki duży obrazek i nie ma tylu KB.

maksimum 400 x 120!!!!!!!

Dla mnie jest jasne, że obowiązują od 21.

Z dniem 20 czerwca (a nie po 20 czerwca) wchodzą w życie nowe przepisy.

Gość
komentarz
komentarz

Z tego co pamiętam to zmiany w regulaminie o podpisie były już bodajże 12czerwca, jak nie wcześniej. Dobra wola adminów że i tak dali czas. Regulamin się czyta, sprawdzaj go co jakiś tydzień a nie będziesz miał problemów.

//co do sygnatur to było ok 14 dni

//Regulamin forum - po każdej najdrobniejszej zmianie jest opatrzony osobną wersją i datą. Obecnie to v 3.1 z dnia 15.06

//vocativus

@No u mnie z tą pamiecią nie najlepiej. Wiedziałem tyle że czasu było dużo, a i ogłoszenie na stronie gł. widnieje.

Gość
komentarz
komentarz
Termin zmiany sygnatur na zgodne z regulaminem - 20.06.2008. Wszystkie sygnatury, które po tym okresie będą nieregulaminowe, zostaną wykasowane.

Nadal będziecie wmawiać swoje?

Termin - 20.06

Po terminie - po 20.06.

vocativus
komentarz
komentarz

ustalenia są takie że nowe zasady obowiązują od godziny 00:00 dnia 20.06.2008. Jeśli ktoś przez dwa tygodnie nie dał rady zmienić sygnatury to przez te kilkanaście godzin zmieni? Każdy dostał powiadomienie na PM, zapis znalazł się w regulaminie, we wszystkich działach ogłoszenia, na głównej stronie też. Konsekwencje swojej ignorancji ponosi użytkownik, nie administracja. Ponadto mamy prawo usunąć sygnaturę jeśli uznamy to za stosowne, co reguluje punkt 3.4 regulaminu. Przez pewien okres czasu nie mam obowiązku powiadamiać o nieregulaminowej długości więc również proszę o powstrzymanie swoich zarzutów że nie było powiadomienia.

Użytkownik po kilkudziesięciu minutach ponownie wstawił userbara więc w czym problem i z czego ta afera?

Gość
komentarz
komentarz
i z czego ta afera?

Z tego, że termin, do którego trzeba zmieniać sigi, jeszcze nie minął.

To jak gol Austrii - Polacy uważają karny za nieprawidłowo podyktowany, a taka UEFA za jak najbardziej słuszny.

Chociaż nie. Tutaj jedna strona ma rację.

Punkt 3.2 nie dotyczy zarządu forumpc, ekipy moderującej oraz grup: Help Desk, VIP.

Może po prostu napiszcie na dole regu

Regulamin nie dotyczy zarządu forumpc, ekipy moderującej oraz grup: Help Desk, VIP.
vocativus
komentarz
komentarz
Może po prostu napiszcie na dole regu

rangiści zasuwają na forum i nie jest to taka cud miód robota. Pewne przywileje powinny być z tytułu otrzymania rangi.

To jak gol Austrii - Polacy uważają karny za nieprawidłowo podyktowany, a taka UEFA za jak najbardziej słuszny.

Chociaż nie. Tutaj jedna strona ma rację.

wcale nie twierdzę że mam zawsze rację ale zostało to ustalone i mam czarno na... błękitnym że obowiązuje od dzisiaj.

Idąc Twoim tropem: jakie miałoby to znaczenie czy usunąłbym tą sygnaturę dzisiaj czy jutro? Z doświadczenia wiem że reakcja byłaby taka sama - to bezprawie i na dodatek bez powiadomienia jaśnie pana.

Na zmianę sygnatur było wystarczająco dużo czasu.

Gość
komentarz
komentarz
Idąc Twoim tropem: jakie miałoby to znaczenie czy usunąłbym tą sygnaturę dzisiaj czy jutro? Z doświadczenia wiem że reakcja byłaby taka sama - to bezprawie i na dodatek bez powiadomienia jaśnie pana.

Przecież widzisz, że mnie to nie obchodzi, nie mój sig został usunięty.

Chcę tylko, żeby wszystkim było tu dobrze.

Nie zasłaniaj się takimi tekstami.

KADEK
komentarz
komentarz

Ale macie problem :cwaniak: najlepiej w ogóle nie mieć sygnaturki :confused:

naekana
komentarz
komentarz

Niestety zaszło nieporozumienie. Czas na zmianę sygnatur był do 20.06 włącznie. Mój błąd - widocznie nie określiłam tego wystarczająco jasno, stąd pomyłka moderatora. Za nieprzyjemności przepraszam zarówno użytkownika jak i rangistę. Na przyszłość jednak proszę takie kwestie wyjaśniać na priva z moderatorem, bądź z administracją ( w razie wątpliwości zapraszam do mnie na PM). Odnośnie kwestii sygnatur od dzisiejszego dnia wszelkie nieregulaminowe sygnaturki będą usuwane, bez żadnego powiadomienia, ani ostrzeżenia. Proszę zadbać o ich przepisową wielkość! Temat uważam za rozwiązany.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.