x-kom hosting

problem z Radeon 1900xt

gzaxx
utworzono
utworzono

Witam.

Mam spory problem z kartą graficzną Radeon 1900xt. Otóż przy max temperaturze (76 stopni) wyskakują mi artefakty i ogólnie błędy grafiki. Zmieniłem pastę, bo myślałem, że się grzała, ale to nic nie dało. Ściągnąłem AtiTool i zrobiłem test na artefakty, ale po 1h45min nie wykryło żadnych błędów. Przeinstalowałem sterowniki na nowsze, ale bez większego skutku.

Nie mam zielonego pojęcia co się dzieje, bo w takim CoD4 (większość opcji na maks) wszystko jest ok, ale już np w Prey bo 10min grania gra zaczyna szaleć :/. Wdzięczny będę za każda pomoc.

dawid_c
komentarz
komentarz

Jaka model płyty gł.? Stara? Nowa?

gzaxx
komentarz
komentarz
Jaka model płyty gł.? Stara? Nowa?

Asus A8N5X zakupiona 3 lata temu, więc tak raczej stara

Nocturn
komentarz
komentarz

Zapuszczałeś testy w 3Dmarku? Moim zdaniem po prostu pamięci uległy uszkodzeniu i nic z tym nie zrobisz. Oczywiście mogę się mylić.

gzaxx
komentarz
komentarz
Zapuszczałeś testy w 3Dmarku? Moim zdaniem po prostu pamięci uległy uszkodzeniu i nic z tym nie zrobisz. Oczywiście mogę się mylić.

przeprowadziłem testy w 3DMarku i nic z nich nie wynikło (wynik był słaby, ale ten komp do dobrych raczej nie należy ;) ).

dawid_c
komentarz
komentarz
pamięci

Które dokładnie masz na myśli??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.