x-kom hosting

cos lepszego od gf fx5200

Caliber1987
utworzono
utworzono

Potrzebuje jakaś lepszą kartę do mojego peceta niż ta co mam w tej chwili. nie chce kupować w sklepie bo to może być niestety zbyt duży wydatek jak na moją kieszeń. dlatego potrzebuje rady...mam płytę główną intel 865PE. obecnie posiadam kartę gf fx5200 128 ddr 128bit. Chciałbym kupić po prostu coś lepszego. ale nie chce popełnić błędu gdyby coś było nie kompatybilne z moja płytą główna...nie znam się za dobrze na tym dlatego proszę o pomoc....aaa... nie chcę przesadzić też z wydatkiem dlatego 150-200zl to jest max jaki mogę dać. z góry dziękuje za wszelkie rady. pozdrawiam

BlackRaven
komentarz
komentarz

Napisz jaki masz procesor i zasilacz.

Kruszyna
komentarz
komentarz

Sapphire Radeon X1650 PRO 256 MB GDDR3, 128bit PCIe cena 148,30 zł

Sapphire Radeon X1650 512 MB DDR2, 128 bit, AGP, HDTV/DVI 153,05 zł

w emarke.pl

Gość
komentarz
komentarz
Sapphire Radeon X1650 PRO 256 MB GDDR3, 128bit PCIe cena 148,30 zł

To ma być na AGP

Sapphire Radeon X1650 512 MB DDR2, 128 bit, AGP, HDTV/DVI 153,05 zł

GDDR2 - odpada.

Caliber1987
komentarz
komentarz
Napisz jaki masz procesor i zasilacz.

procesor intel celeron 4e, 2400 Mhz (4.5 x 533) a jesli chodzi o zasilacz to nie mam zielonego pojecia

Kruszyna
komentarz
komentarz

Sapphire Radeon HD 3650 512 MB GDDR3, 128 bit, AGP, HDTV/ DVI, za 247 emarket

tylko jaki masz procesor??

Caliber1987
komentarz
komentarz
To ma być na AGP

GDDR2 - odpada.

tak AGP zreszta to bez rożnicy chyba co? ja sie tam nie znam..mam 1 port AGP i 5 PCI

Kruszyna
komentarz
komentarz

według mnie do celka nie mam sensu kupować nic mocniejszego a i radeon na ddr2 wystarczy

Carlsberg
komentarz
komentarz

co hd3850 będzie za mocny do procesora bierz 7300gt od palita gddr3 ~200zł

snip91
komentarz
komentarz

7300GT GDDR3 lub 7600GS GDDR3, nic mocniejszego nie ma sensu ładować tutaj.

Carlsberg
komentarz
komentarz

tylko sprawdź jaki masz zasilacz bo to ważne...

Kruszyna
komentarz
komentarz

PALIT Geforce 7300GT Sonic 256MB DDR3 (128bit), AGP cena 200 w emarket może trafisz taniej

Caliber1987
komentarz
komentarz
tylko sprawdź jaki masz zasilacz bo to ważne...

naprawdę nie mam pojecia jaki to zasilacz mam obudowe mode com i nic wiecej nie wiem ;/

a co do 7600gs to mowicie ze idzie lepiej?? ;> bo wlasciwie to poterzebuje jakiejs lepszej karty bo juz mnie wkurza ze zacina mi sie Heroes V ;p

czy z taka karta http://www.allegro.pl/item382679721_gigaby..._gwarancja.html bedzie lepiej chodzil? ogolnie mam 768 ddram ale i tak mam zamiar dokupic przynajmniej 512 chyba ze sie poprostu nie opyla...

snip91
komentarz
komentarz

GDDR2 czyli odpada. Szukaj GDDR3 koniecznie.

Jak masz zasilacz z budą razem to zapewne ModeCOm Feel, czyli do zmiany.

Caliber1987
komentarz
komentarz
GDDR2 czyli odpada. Szukaj GDDR3 koniecznie.

Jak masz zasilacz z budą razem to zapewne ModeCOm Feel, czyli do zmiany.

do zmiany? jezu ja nie chce calego kompa zmieniac tylko myslalem ze dokupie ramy i karte graf czy ten 7600gs jest lepszy niz...http://www.allegro.pl/item378388489_sapphire_radeon_x1600pro_256mb_128bit_ddr2_agp_.html

Akahan
komentarz
komentarz

Caliber rozumiesz, że zasilacz też musisz zmienić, chyba, że chceż wysłać swój komputer ekspresowo na złomowisko...

Zasilacz może nie wytrzymać i spalić pół kompa, więc raczej warto pomyśleć zanim coś włożysz do kompa...

Caliber1987
komentarz
komentarz
Caliber rozumiesz, że zasilacz też musisz zmienić, chyba, że chceż wysłać swój komputer ekspresowo na złomowisko...

Zasilacz może nie wytrzymać i spalić pół kompa, więc raczej warto pomyśleć zanim coś włożysz do kompa...

:mellow: eh a istnieje jakis tani sposób mam na mysli dalej te ok 150 zl zeby moj komputer chodzil duzo lepiej przy heroesie V? poprostu zeby nie platac sie w jakies kolejne wydaki...co przy moim sprzecie mozna bez obaw wymienic i nie martwic sie ze cos sie spali..?? jelsi moja konfiguracja jest optymalna na chwile obecna to reczej pomysle o kupnie nowego sprzetu bo istanieje atka mozliwosc ale poprostu zal mi siana

Kruszyna
komentarz
komentarz

benchmark.pl tam masz poruwnianie kart w zakładce zestawienie gpu

Caliber1987
komentarz
komentarz

tak jak pialalem mam GF fx5200 128 ddr 128bit , celeron E4 2400mhz (4.5 x 533), plyte intel 865pe , 768 ddram ...a co do zasilacza naprawde niewiem te dane mam bo skanowalem tym programem --> aida tam chyba nie podaja rodzxaju zasilacza co?

Kruszyna
komentarz
komentarz

ja bym stawiał na radeona x1650 dobra karta, h V napewno będzie chodzić ok

Caliber1987
komentarz
komentarz
ja bym stawiał na radeona x1650 dobra karta, h V napewno będzie chodzić ok

ta karta to gddr3 ja mam w chwili obecnej ddr czy moja plyta glowna bedzie z tym kompatybilna?

snip91
komentarz
komentarz

Pamięć na karcie grafiki nie ma nic wspólnego z pamięcią operacyjną.

Bez problemu zadziała.

Akahan
komentarz
komentarz

Zasilacz, trzeba sprawdzić odkręcając jedną ze ścian kompa, a ja Ci tylko podałem najgorszy scenariusz z możliwych, jednym pada sam zasilacz, drugim pada cały komp, a trzecim działa wszystko normalnie... Jak chceż możesz kupić tę kartę graficzną, może akurat u Ciebie nic się nie stanie, jednak czy warto kusić los... A zasilacz Modecoma MC, koniecznie nie feel to wydatek około 70-80 zł...

Caliber1987
komentarz
komentarz

rozumiem ze zasilacz musze znac bo karty rozne pobieraja moc tak?? moja karta pobiera max ~34w czy cosa takiego czyli poprostu moge kupic cos lepszego ale pod warunkeim ze bedzie miala mniej tak? bo jelsi w chciwli obecnej komputer chodzi bez zarzutow to z karta ktora bedzie mniej pobierac tez bedzie ok tak?

Akahan
komentarz
komentarz

Z reguły tak, ale może jednak jakimś cudem posiadasz Modecoma mc w co wątpię... Zasilacze jakiś firm no-name są strasznie nie obliczalne, np. taki Modecom feel może podziałać ci z 2 miesiące, a Modecom mc będzie Ci chodził kilka ładnych lat...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.