x-kom hosting

Czy karta graficzna pasuje do monitora?

mlody_wioslarz
utworzono
utworzono

Witam,

od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna monitora LCD.

Nastawiłem się na Samsunga 931 BW. Link: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...roducts_id=6625

Mam dość starszy komputer i posiadam kartę graficzną GeForce 2 MX 440 64 MB.

Czy ta karta uciągnie zalecaną rozdzielczość monitora? Czy nie będzie komplikacji?

Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam.

Bar33t
komentarz
komentarz

Bedzie wszystko okej, ale radziłbym Ci kupic karte z wyjsciem DVI (cyfrowym). Obraz na tym wyjsciu bedzie zdecydowanie lepszej jakosci niz ten podłączany przez D-SUB (analogowy). ;)

snip91
komentarz
komentarz
Obraz na tym wyjsciu bedzie zdecydowanie lepszej jakosci niz ten podłączany przez D-SUB (analogowy). wink.gif

:blink: Na kablu długości ~2m nie widać różnicy.

Bar33t
komentarz
komentarz

Ja przy LCD podlaczanym przez DVI (na standardowym kablu, ok 1,5-2m) widze roznice (chociazby u siebie) ;)

bastard
komentarz
komentarz
Ja przy LCD podlaczanym przez DVI (na standardowym kablu, ok 1,5-2m) widze roznice (chociazby u siebie) ;)

A ja żadnej :P To jest dostrzegalne w reklamach tak jak te super patenty na polepszenie jakosci obrazu ktore przy normalnej pracy są niewidoczne

Bar33t
komentarz
komentarz

Bo ja wiem, to moze poprostu cos u mnie bylo nie tak :D . Na analogowym mialem nieostry obraz. Teraz na DVI jest duzo lepiej ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.