x-kom hosting

Jaka karte graficzna wybrac? [max 1000zł]

real_yeti
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, zamierzam zmienic karte graficzna w moim komputerze ale niestety mam taki problem, iz jest teraz taki wybor, ze trodno wybrac. Zamierzam na karte wydac okolo 800 zl, w porywach do 1000zl.

Mam komputer sprowadzony z UK firmy Dell.

Nizej podaje parametry mojego komputera:

Plyta glowna: Intel G965 Express Chipset

Procesor: Intel Core 2 Duo 6600 2,4 GHz

Pamiec RAM: 2048 MB

Karta dzwiekowa: 7.1 zintegrowana.

Monitor: LCD 20"

Na komputerze jest postawiony Windows Vista Home Premium.

Prosze o pomoc, bede bardzo wdzieczny!

Gość
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz?

falcon1984
komentarz
komentarz

GF 8800GTS 512MB, chyba że masz zasilacz dziadowski to dolicz Corsaira VX 450W

Walkman
komentarz
komentarz

ew. Chifteca 450w :)

Ebola
komentarz
komentarz

Weź 8800GTS 512 za ok 600zł ( choc by tego podanego powyzej..bdb karta) i dokup dobra zasilke np Corsair 450w..chyba zę masz dobra..podaj wogole jaka masz. Jeśli Ci zostanie kasy dokup np 2gb pamieci :) Nie ma sensu brać droższej grafy np 9800GTX za ok 850zl ponieważ jest neiznacznie szybsza od tej..naprawde minimalne różnice. Bierz 8800GTS + albo zasilacz/ albo ramy...

real_yeti
komentarz
komentarz

Mam jakis zasilacz slaby, tj. 275W, ktory byl w komplecie.

Mam jedno pytanko, posiadam w pompie karte ATI Radeon X1300 i nie spolgra mi z komputerem lub z systemem(dlatego planuje kupic nowa), gdy zalacze cos co wymaga wiecej grafiki(np gre lub Photoshopa) sterownik graficzny mi pada i wskakuje ponownie z komunikatem typu "Sterownik graficzny nieoczekiwanie padl i zostal naprawiony". W kazdym razie cos takiego tylko po angielsku. Kilka razy tak sie sciemnie i wraca, az w koncu pokazuje sie "niebieski ekran" i restart systemu!

Probowalem wszystkich dostepnych sterownikow do karty graficznej. Instalowalem stare i nowe, probowalem nawet te ktore dostalem z komputerem i dalej nic.

Czy moge zcos z tym zrobic, czy wymiana karty jest konieczna, a moze jest inna przyczyna tegoz zjawiska???

AirUpThere
komentarz
komentarz

Polecam TO tylko byś musiał zakupi zasiłkę minimum myślę 500W...

real_yeti
komentarz
komentarz
Polecam TO tylko byś musiał zakupi zasiłkę minimum myślę 500W...

Juz sie troszke pogubilem. Krora karta bedzie lepsza do mojego komputera 8800 GTS czy Radeon 3870??

Wielu ludzi proponuje Radka, zas inni GF. Ja nigdy nie posiadalem GF, tylko Radeony, ale z drugiej strony czy nie bedzie mi sie znow Gryzl z moim systemem?

AirUpThere
komentarz
komentarz

Ale ten Radek którego Ci proponuję jest dwurdzeniowy :) Czyli takie dwie karty w jednej :) Jest duuuuuuużo wydajnieszy od 8800GTS.... A z resztą porównaj te dwie karty TUTAJ

Porównaj: "GeForce 8800GTS 512MB" i Radeon HD3870 X2

real_yeti
komentarz
komentarz

Rzeczywiscie Jest o niebo lepsza ale i cena prawie 2x wyzsza.

A czy mozecie mi cos poradzic na moj problem ze sterownikiem? Czy naprawde z ta karta juz koniec?? :(

AirUpThere
komentarz
komentarz

A może BIOS w gracie wymieni? <_< hmmmm.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.