x-kom hosting

Radeon x2500

zovi
utworzono
utworzono

Chciałem się was zapytać:

1.Czy karta graficzna Radeon x2500 dobra jest?

2.Czy Assassin's creed (potrzebuje GeForce 7800GT) pójdzie mi na Radeon x2500? Bo właśnie taką kartę graficzną mam na laptopie.

3.Czy można, wymienić kartę graficzną w laptopie?

Nie chciałem zakładać trzech tematów, więc napisałem wszystko w jednym :P .

Akahan
komentarz
komentarz

Assasin hmm powinien pójść, ale nie znam się na kartach do notebooków, więc nie gwarantuję płynności gry... Ta karta graf w 3DMarku 06 wyciąga 2180 ptk... INFO: http://www.notebookcheck.com/ATI-AMD-Mobil...500.3748.0.html

Natomiast da się wymienić różne podzespoły, jednak z tego co wiem tylko w nielicznych notebookach...

zovi
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki. Dużo to 2180 pkt. w 3D Mark 06? bo przyznam się, że nie znam się na takich rzeczach :P .

Carlsberg
komentarz
komentarz

2,5 tys w 3dmark 06 to nie jest powalający wynik niektóre PC za jakieś 2000zł potrafią wyciągać 10 - 12 tys. ptk... (jednak to laptop)

Akahan
komentarz
komentarz

kulsberg, ale sama karta graficzna osiąga tyle, a ty mi tu gadasz o całym kompie, tu chodzi o samą kartę grafiki...

Co do pytania jaką kartą jest x2500, powiedziałbym, że jest ona z średniej półki, nie jest dobra, ale też nie jest taka najgorsza... ;P

zovi
komentarz
komentarz

Erm... no tak, wiecie, bo miałem sobie kupić Assassin's Creeda, ale jak mi nie będzie działał, to szkoda tych 100zł wydanych w błoto <_< .

Ja mam laptopa ASUS F3KE-AP002C, czy w nim można wymienić kartę graficzną? bo jak tak to bym sobie wymienił kartę graficzną, a dopiero potem, jak znowu zbiorę trochę pieniędzy kupię Assassin's Creeda :P .

Lipton
komentarz
komentarz

Assasin zastartuje na minimalnych, ale jest pytanie czy w ogóle na lapku i na tym chipsecie się odpali najlepiej ściągnij demo i się przekonaj.

zovi
komentarz
komentarz

No wszystko bylo by OK, tyle ze ja mam Viste, a na Viscie nie dzialaja pirackie gry, a nie moge znalezc demo Assassins creed'a.

Assasin zastartuje na minimalnych

Wlasnie o to mi chodzilo, zeby grac chociazby na minimalnych, ale w ogole grac :) .

Lipton
komentarz
komentarz

Moja pomyłka chyba nie ma dema Assasina.

Możesz też spróbować ściągnąć demo Crysis i wtedy pokażesz swoje wyniki.

zovi
komentarz
komentarz

A Assassin's Creed dziala na laptopach, przeczytalem na innym forum :) .

Akahan
komentarz
komentarz

Działać działa, ale to pełna wersja, ale wersji demo do Assasina nie ma, tak jak mówi Lipton pobierz demo Crysisa i włącz ofc. all na low w najmniejszej rozdzielczości, bo inaczej się nie da :D (da, ale wątpię, że pójdzie...) Liczbę FPS sprawdzisz np. programem Fraps, jeżeli będzie około 25 fps. to i w Assasina powinieneś pograć w miarę spokojnie...

Jeszcze jedni pytanie ile masz RAMU bo ten laptop posiada chyba 1024 RAMU o ile się nie mylę...

zovi
komentarz
komentarz

A dlaczego w miare spokojnie? :D

Podam ci wszystko to jest tak:

AMD Turion 64 X2 1.80GHz

2GB Ram

Radeon x2500 256Mb (256 Turbo cache)

Windows Vista 32-bit

Noo to chyba wszystko .

Akahan
komentarz
komentarz

Bo około 25 fps to jest taka granica minimum, jeżeli nie chceż mieć pokazów slajdów to powinieneś mieć te 25 fps...

zovi
komentarz
komentarz

Acha, tyle że (jak dla mnie) Crysis będzie się ściągał za długo :/, nawet demówka (bądź co bądź, ale to 1.8 Gb, a to nie mało :P ).

Akahan
komentarz
komentarz

W numerze Grudniowym CDA w 2007 roku było na płytce demo, więc może posiadasz, albo jakiś twój kolega, więc będzie szybciej...

zovi
komentarz
komentarz

OK mam go na plytce ;] Juz sie instaluje, zaraz bede sciagal Fraps i zobaczy sie .

Ehh... tak sie sklada, ze w grze srednio mam gdzies 17 FPS :/ , ale mi sie wydaje, że płynnie chodziła :D ...

Lipton
komentarz
komentarz

Jakie ustawienia dałeś?

Zainstaluj najnowsze stery może to pomoże.

zovi
komentarz
komentarz

800*600 i wszystko min. a stery, to jakie mam zainstalować ?

Lipton
komentarz
komentarz

A jakie w ogóle masz zainstalowane?

Uuu to kiepsko bardzo kiepsko myślałem że chociaż rozdziałka 1024x768.

zovi
komentarz
komentarz

rozdzialki 1024*768 nawet nie próbowałem, ale zaraz spróbuje .

800*600 = ~17

1024*768 = ~15

1280*800 = ~11

Niedlugo zmienie system na XP, tak ze bedzie mi szybciej chodzil, jak sie do tego jeszcze wymieni karte graficzna (mam zamiar na GeForce 8500GT), to supcio będzie ;] .Dzieki wszystkim, jak bedziecie mieli jeszcze jakies pomysly, albo jakies sugestie czy mi wejdzie czy nie, to piszcie tutaj, bede je odczytywal na bierzaco.

Aaa no i jeszcze jedno, jaka karta graficzna jest lepsza od 8500GT i w miare dobrej cenie? (ale taka zeby mi dziala Asaassin'a Creed :P )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.