x-kom hosting

jaki monitor do 600zł

djmakus
utworzono
utworzono

Witam. Jaki polecicie monitor do 600 zł, nie panoramę? Może być 17 lub 19 calowy.

W polecanych jest tylko Benq G900, ale to chyba nie jedyny monitor który wart jest uwagi.

Pozdrawiam.

Weacky
komentarz
komentarz

i ja jeszcze dorzucę LG L1754SM-PF

djmakus
komentarz
komentarz

NO panorama odpada. IIyama troche za drogo. Zastanawiam się miedzy tym lg podanym przez Weacky'ego a tym http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...22&grupa=33. Ten z arestu to model niższy?

Lipton
komentarz
komentarz

Szczerze. kupowanie na dzień dzisiejszy 17 calowego monitora graniczy z głupotą.

Dlaczego nie panorama ? W grach zdecydowanie lepiej się prezentuje i w filmach.

zibi777
komentarz
komentarz

Ja bym Ci polecał LG W1952TQ kosztuje 30 zł więcej ale to bardzo dobry monitor ma ładna jakośc obrazu i dobre paramatry a do tego Lg daje najlepszą gwarancje.

djmakus
komentarz
komentarz

Dla mnie głupotą jest kupowanie panoramy, wiec nie wiem o chodzi <_< Napisałem ze MOŻE być (a nie musi) 17 o ile nie znajdzie sie jakaś ciekawa 19. Ten samsung jest nawet ok. A nie wiecie jak z problemami technicznymi w tym monitorze?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.