x-kom hosting

Jaki GF 8800gs/9600gso ? ? ?

Kuba101
utworzono
utworzono

Witam !!! ;)

Chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy najlepiej kupić 88GS/96GSO ???

Karta ma być jak najtańsza (najlepiej do 300zł), ale nie ma być suszarką... :P

W oko wpadł mi:

Palit XpertVision GeForce 9600 GSO Sonic 384MB DDR3 za 287zł.

http://www.agito.pl/seria_9/palit_xpertvis...988.332821.html

Jak jest z głośnością tej karty - miał ktoś z nią kontakt ? ? ?

Jakie są Wasze propozycje?

Z góry dzięki za odpowiedzi ! ! ! ;)

Machur
komentarz
komentarz

te dwie karty to jest to samo:) jezeli chcesz miec z wyższym numerkiem to bierz 9600gso ;p ten palit bedzie ok, tylko podobno zlote chlodzenie jest glosne.

Akahan
komentarz
komentarz

Jakoś z zaufania do Palita i jego serii Sonic i w dodatku za tę cenę wziąłbym z zamkniętymi oczami :P

Ale może byś podał pełną konfigurację kompa, żeby nie okazało się, że polecamy Ci tę kartę do jakiegoś Celerona 2,0 GHz. Czyli płytę główna, procka i co ważne zasilacz...

Kuba101
komentarz
komentarz

Wiem że 88GS i 96GSO to to samo...

Moje pytanie brzmiało jakiej firmy wybrać tę kartę tak aby była jak najtańsza i najbardziej cicha ???

;)

Lipton
komentarz
komentarz

Masz P4 3.0 zakładałeś już temat.

8800GS i 9600GS będą zdecydowanie za szybkie do tego procesora maks to 8600GT Palit Sonic + choć i tu przydałoby się podkręcenie do 3.5.

Akahan
komentarz
komentarz

Spokojnie niech poda na początek konfiguracje kompa ;P

Kuba101
komentarz
komentarz

Sprzęt:

Pentium IV 3.0 Ghz

512MB RAM ----> wymiana na Kingston DDR2 2x1024MB 533MHz CL4 BOX

RADEON X600 Pro 128mb -----> wymiana na 8800GS/9600GSO

płyta: GigaByte GA-8I915P Duo Pro

zasilacz: Feel 300ATX ------> wymiana na Chieftec GPS-450AA-101A (450W)

Wiem, że proc w jakimś stopniu będzie ograniczał.... ale za tą cenę....to nie będę wybrzydzał :P

Akahan
komentarz
komentarz

Z takim prockiem to bym brał 7300/7600GT od Palita z serii Sonic, albo z Galaxy...

Machur
komentarz
komentarz

co mu szkodzi wziasc 8800gs;) moze w przyszlosci zmieni proca.

Kuba101
komentarz
komentarz

Ale chyba lepiej wziąć kartę wydajniejszą (8800GS) w jaimś stopniu ograniczaną przez procka, niż dużo słabszą, której proc nie ograniczy...

Tak, czy nie?

Akahan
komentarz
komentarz

Ten procek i będzie GF 7600GT ograniczać... Cóż jak chceż, ale taka grafa do takiego procka to nie jest dobry pomysł, a i przy takim procku różnicy między 7600 GT Sonic, a 8800 GS nie zauważysz...

Machur
komentarz
komentarz

ten 7900gs wydaje sie byc szybszy niz 8600gt.

snip91
komentarz
komentarz

I jest szybszy w starszych grach. W nowszych wydajność zbliżona. Do tego można go trochę podkręcić.

Lipton
komentarz
komentarz

Albo niech weźmie HD2600XT, ale Palita za 99 zł do tego jakieś świetne chłodzenie na proca.

Kuba101
komentarz
komentarz

A jakbym się uparł :P i włożył tego 8800GS... to naprawdę nie byłoby różnicy gdybym włożył 7600GT ... aż nie chce mi się wierzyć... :o

falcon1984
komentarz
komentarz

Wersja 7900GS od Galaxego z taktami 600/1600 jest wyraźnie szybsza od 8600GT bo moją kartę porównywałem z kartą kumpla i była szybsza

Lipton
komentarz
komentarz

Pytanie czy przy P4 byłaby różnica?

Kuba101
komentarz
komentarz

W takim razie jaka byłaby najlepsza - najwydajniejsza karta pod mój procesor... ? ? ?

Lipton
komentarz
komentarz

Po podkręceniu wziąłbym 7900GS lub tego Radka, pozostaje kwestia wyboru.

mczud
komentarz
komentarz

Ja osobiscie mam Palita 7900gs i polecam. Moj sie podkrecil do 675 GPU i 800 pamiec (default: 450 i 660). Wiec potencjal OC ogromny. Karta warta uwagi.

Poki co na srednio wysokich detalach i wide screen moge grac praktycznie we wszystko.

Machur
komentarz
komentarz
A jakbym się uparł tongue.gif i włożył tego 8800GS... to naprawdę nie byłoby różnicy gdybym włożył 7600GT ... aż nie chce mi się wierzyć... ohmy.gif

moze i by byla, ale nie taka jaka sie oczekuje po zmianie z np. 8600gt na 8800gs

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.