x-kom hosting

Co mogę dokupić do takiego komputera żeby lepiej działał?

Morgoth782
utworzono
utworzono

Witam, posiadam starszy komputer i niestety na razie nie stać mnie na nowy. Więc myślę czy by nie wymienić po prostu w nim jakiś części.

Jak sądzicie wymiana czego poprawiła by parametry żeby działały lepsze gierki?

Spec CPUZ.jpg

Adain
komentarz
komentarz

To wszystko zależy ile chcesz przeznaczyć na upgradę i w jakie gry grasz. Teoretycznie da się, dokładasz 8gb ramu, zmieniasz kartę graficzną i przyrost wydajności będzie w starszych grach ale na cuda nie ma co liczyć. Wiem z autopsji bo nadal lecę na i7 2600K, dołożyłem również 8gb oraz w moim przypadku pare lat temu kupiłem rx 580 4gb. Jestem w stanie pograć w gry takie jak LoL czy CS2 (csa ciągnie ledwo). Jednak aktualnie składam nowego kompa i powoli szukam okazji cenowych w podzespołach. 

anioł2009
komentarz
komentarz

To już trup. Nie ma co pakować kasy w niego. Wymiana karty wiąże się ze zmianą zasilacza pewnie - o ile nie jest to jakiś dell z dedykowanymi złaczami i zasilaczem.

Póki działa sprzedałbym to i złożył budżetową platforę na minimum 10gen intela lub ryzenie 5xxx jeśli nie myslisz o rozbudowach tylko chcesz komputer na "tu i teraz"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.