x-kom hosting

Czy warto coś zmienić w 3x8 3200mHz ddr4?

Dominik112
utworzono
utworzono

Płyta Msi Z490 A-Pro

3x8 Goodram.

Sprzedać i kupić coś innego w podobnej cenie?

Mogeto
komentarz
komentarz

Zależy z jakiej półki wydajnościowej jest reszta podzespołów (głównie procesor i karta graficzna) i do czego używasz komputera.

Dominik112
komentarz
komentarz

Granie w 1440p, Procesor i5 11400f Karta Radeon rx 6600 

Wiekszosc gier chodzi w 240hz na srednich ustawieniach ale pewna osoba na forum powiedziala mi, ze dual channel nie dziala w 3x8 ale inni mowia ze dziala i sam już nie wiem.

leelareso
komentarz
komentarz

Sam możesz sprawdzić np w takim programie jak cpu-z w zakładce memory

adijedi
komentarz
komentarz

hello

w sensie chcesz dokupić jeszcze jedną kość ram?

bo sprzedać będzie trudniej... (kto będzie chciał kupić jedną kość prywatnie) więc lepiej dokupić sumasumarum

 

pytanie, w jakie ty grasz gry, że masz na takiej karcie tyle fps, na monitorze w 2k :o

 

Mogeto
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Dominik112 napisał:

ze dual channel nie dziala w 3x8

Działa, ale nie do końca.

W przedziale wykorzystania pamięci RAM 0-16GB masz pełne Dual Channel, a 16-24GB działa jak Single. To się nazywa Flex.

 

Mimo iż RAM masz kiepsko zbudowany, nie jest on najsłabszym ogniwem komputera. Jak będziesz w posiadaniu i7 11700F + RTX4070S dopiero wtedy martw się o pamięć RAM, bo przy obecnych podzespołach ten RAM niczego nie ogranicza.

Dominik112
komentarz
komentarz

@Mogeto Dobra, dzieki za info, a znasz sie moze na wirusach? Nie mam pojecia o co chodzi, mialem wirusa wyczyscilem a po dwoch dniach dostalem white screen, poszedlem do serwisu dzialalo pare godzin a teraz mam blue screena i nie moge nic zrobic.

@adijedi valorant, lol, w cyberpunku stale 120 na wysokich, phasmophobia i pare innych.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.