x-kom hosting

PC do obsługii eventów, videowall, kamery i grabbery. Budżet 15K

billymenago
utworzono
utworzono

Dzień dobry forumowiczom, 

 

z racji wysłużonego już zestawu z i7 8800k i RTX2080 Super potrzebuje złożyć nowy zestaw komputerowy do obsługi aplikacji vMix.

W ramach obsługi mam tu na myśli, przechwytywanie ekranów i wybranych źródeł, obsługa multimedialna plików wideo, obsługa sygnałów wideo przechwytywanych z dodatkowych kart PCI (przetwarzanie sygnałów ze złącz SDI), zarządzanie wejściami i wyjściami SDI/NDI. 

W komputerze obowiązkowo zainstalowane będą dwie dodatkowe karty PCI - Blackmagic DeckLink Quad HDMI Recorder oraz Blackmagic DeckLink Quad 2. Obsługa roździelczości do 1080p. Na wyposażeniu mam już trzy monitory FullHD wraz z akcesoriami. 

Wstępnie przygotowałem zestaw składający się z następujących komponentów: 

image.png.3f6b7f3be5f4832ce793eec3b3184647.png

Pytanie, co można w tym zestawie poprawić? Czy dwie dodatkowe karty blackmagic zmieszczą się wraz ze wskazaną kartą graficzną? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.