x-kom hosting

Stopniowy upgrade?

NeedDollar
utworzono
utworzono

Hej ostatnio szukałem karty graficznej jednak do zakupu nie doszło.
Mój sprzęt na ten moment
I5 10400f
16GB Ram
Gtx1050ti
Zasilacz corsair 550W
I teraz pytanie, na ten moment budżet 1000zł, gierki głownie esportowe, monitor 165hz, co wymienić w pierwszej kolejności? Kartę? Myślałem żeby kupić np. RX7600 a w przyszłym miesiącu pomyśleć nad zmianą platformy np. Ryzen 5 7500? Dało by się zmieścić w tych 2000zł przyszły miesiąc z nową obudową, płytą i prockiem ?

Zależało by mi w tym miesiącu na czymkolwiek, typowo żeby ten CS2 chodził przynajmniej na tych 250 klatkach na jakiś medium ustawieniach

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
50 minut temu, NeedDollar napisał:

Dało by się zmieścić w tych 2000zł przyszły miesiąc z nową obudową, płytą i prockiem ?

Dałoby https://proline.pl/koszyk/f6455d21

 

RX 7600 to 1200 zł chyba że myślisz o używce.

NeedDollar
komentarz
komentarz

Ok dzieki za pomoc, mysle ze te 200zl dam rade doplacic, jeszcze pytanie@UnnamedPlayer jest duzy przeskok miedzy tym rx7600 a rtx 4060? Bo jednak wolalbym bym karte nvidii, tylko pytanie czy jest sens wydawac te 1300-1400zl z tego co widze

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Pod względem wydajności karty są porównywalne więc co wolisz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.