x-kom hosting

Aktualizacja Windows Home 7 do Windows 10

Akindusx
utworzono
utworzono

Witam, chciałem na laptopie Lenovo w końcu zrobić aktualizację do Windows 10 poprzez Media Creation Tool i oczywiście wyskakuje słynny błąd 0x80072f8f 0x20000 - próbowałem już wszystkiego łącznie z instalacją poprawki z Windows Support i dalej nic, zwiększałem miejsce na partycji systemowej też nic - jakieś pomysły ? Jest w ogóle jakaś inna opcja instalacji Windows 10 ?

Akindusx
komentarz
komentarz

Instalowałem i dalej nic ....

Anawa
komentarz
komentarz

I zrestartowałeś komputer?

 

Sprawdź też, czy rzeczywiście utworzono zmiany w rejestrze, tak jak podane jest w artykule.

Sobiepan
komentarz
komentarz

a przypadkiem Microsoft nie wyłączył już opcji podniesienia systemu z win 7 do 10? 

Anawa
komentarz
komentarz

Nie wiem. Na pewno nie ma darmowej aktualizacji (bez klucza do WIN 10). Instalacja poprzez Media Creation Tool powinna działać, pod warunkiem, że jest włączony TLS 1.2 - inaczej pojawia się błąd 0x80072f8f 0x20000.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.