x-kom hosting

Czarny ekran karta graficzna

Olizzo
utworzono
utworzono

Moj sprzet

I5 11400

Gtx 980 ti 

Zasilacz bequiet 600w

16 gb ram 3200mhz

Zaczynajac zakupilem karte graficzna gtx 980 ti i posiadam ja od 3 mies wszystko w porzadku az do wczoraj gralem w counter strike i na poczatku zfreezowalo mi kompa wiec go wylaczylem jednak ponownie wlaczajac go zastalem tylko czarny ekran i nic wiecej generalnie to nie czulem zadnej spalenizny nic rowniez mysle ze ti awaria karty poniewaz podlaczylem moja stara karte i wszystko w porzadku jezeli ktos wie czy da sie to jakos naprawic prosze o pomoc z gory dzieki

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

Co cie skłoniło do zakupu tego szrota? Stara karta, mogła paść ze starości. Ogólnie to nie przegrzała ci się czasem? Czy nie zwracałeś uwagi na temperatury?

  • Dobra wypowiedź 1
Mogeto
komentarz
komentarz

Gdybyś napisał tutaj post przed zakupem, prawdopodobnie miałbyś teraz w obudowie sprawnego, chłodnego i podobnie wydajnego GTX1660, zamiast starszego, prądożernego i prawdopodobnie uszkodzonego GTX980Ti.  Takich kart się nie kupuje. Niska cena podkusiła? Ile za niego dałeś?

leelareso
komentarz
komentarz

@Mogeto Chciałeś powiedzieć wydajniejszego, te 8-15 klatek piechotą nie chodzi:E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.