x-kom hosting

Jaka kartę kupić aby było 120hz w full HD

Kamil125
utworzono
utworzono

Jak w tytule mam już 

I5 9600k z390 gaming x 

Szukam karty graficznej żeby łączyło 120hz luz więcej z full HD albo 144p

Najtańszym kosztem 

Zasilacz mam 600w od silwntium pc 

Mogeto
komentarz
komentarz

Dopiero karty graficzne z wysokiej półki podołają wygenerować 120FPS w 1080p w najnowszych tytułach przy wysokich detalach, ale można wspomagać się za pomocą DLSS oraz Frame Generation, najtańsza karta graficzna która to wspiera to RTX4060

Kamil125
komentarz
komentarz

Ty sobie jaja robisz 

Przecież na rtx 2060 full HD 120hz by poszlo

  • Haha 1
Mogeto
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz grać w nowe wymagające gierki przy 1080p na wysokich delatach i chcesz mieć przy tym okolice 120 klatek, to taki GTX1060 Ci nie wystarczy i tutaj zalecałbym minimum tego RTX4060 z użyciem DLSS/FG.

 

No chyba, że masz na myśli jakieś mniej wymagające esportowe produkcje typu Liga Legend, Fortnajty, Valoranty, wtedy możesz celować w GTX1660S, używkę znajdziesz w okolicach 450zł. Po dobraniu odpowiednich detali dobijesz do 120FPS w 1080p.

 

Dla mnie, jeśli piszesz, że chcesz aby dobrze się połączyło z monitorem 120Hz, to znaczy, że zależy Ci na 120FPS w grach. Chyba, że Ci nie zależy i wystarczy Ci 60FPS. W sumie to nie wiadomo o co Ci chodzi.

Kamil125
komentarz
komentarz

Mi chodzi o 120hz która karta by się załączyła na 120hz 

I min 60fps przy full hd

Gta CS 

anioł2009
komentarz
komentarz

Każda nowa pod warunkiem posiadania monitora 120Hz i złacza hdmi/DP/DVI

  • Super 1
Kamil125
komentarz
komentarz

Najtańsza ....

anioł2009
komentarz
komentarz

Do czego ta karta i jaki budżet. Stare serie gtx 9xx nawet to wyciągną ( co prawda w 10-20 klatkach ale odswiezanie i obraz będzie ). Musisz to doprecyzować 

Mogeto
komentarz
komentarz

Napisz jaki przedział cenowy, czy to ma być ultra po taniości 100-200zł, czy 300-400zł czy może coś droższego, bo inaczej się nie dogadamy.

Kamil125
komentarz
komentarz (edytowane)

Max 250

Mam też inny problem z prockiem i5 12500h wymiana pasty założyłem temat

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.