x-kom hosting

Problem z grafiką - gry się przycinają

lesiupk
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam problem. Karta Radeon X1550 256 mb TV procek athlon dualcore 64 4400+ x2, pamieć 1024, Gry na rozdzielczościach 1024 + 32bit, przycinają się np gta san andreas itp..

W 3dmarku też mam słabe wyniki zaledwie 1460 TUTAJ SCREEN Co może być tego powodem ?

olszak
komentarz
komentarz

masz zainstalowane stery? podłączyłeś zasilanie do karty?(jezeli jest wejscie)

webber
komentarz
komentarz

X1550 jest kartą ze 2 razy słabszą od takiego 7300GT na DDR3, sprawdź sobie na:

http://gph.benchmark.pl/

Tam w 3DMarku 06 dostała niecałe 1400pkt przy C2D X6800.

lesiupk
komentarz
komentarz

Stery są zainstalowane, A zasilania nie ma wiem że karta ma 3 wejścia, 1 to tv, i 2 na monitor tylko że do 1 mam przejściówkę. a CO do tego 3dmarka to mój cały wynik ;/ z razem z prockiem...

krzychulica
komentarz
komentarz

zasilanie podpina sie w środku w kompie.

lesiupk
komentarz
komentarz

Zasilanie jest podpięte, sprawdziłem. ;/;/ ma ktoś jeszcze jakieś propozycje ?

krzychulica
komentarz
komentarz

próbowałeś przeinstalować stery na inna partycje taka mniej zawaloną ?

Machur
komentarz
komentarz

w san andreas daj efekty fx na niskie, wtedy przycinac nie bedzie, albo na 16bit. ale wtedy to o wiele gorzej wyglada wszystko. Mialem tak samo na GF 6600, ktore wg. 3d marka jest na bardzo podobnym poziomie co ten radek. Wiec wg. mnie wszystko jest tak jak byc powinno

lesiupk
komentarz
komentarz

Ok dzięki, czyli z wszystkimi grami tak robić ? bo np jak w unreal tournament 2007 ustawie najwyższe detale ale rozdzielczość 800x600 to wporzo ale przy wyższej przycina.

Machur
komentarz
komentarz

no taka "uroda" tej karty;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.