x-kom hosting

"System" zużywa około 10 procent procesora.

MonkeEnjoyer27
utworzono
utworzono

Witam, od dłuższego czasu borykam się z problemem, że "system" (tak jak jest nazwany w menadżerze zadań) czyli "nt kernel and system" zużywa do 10 procent procesora. Z problemem często się borykałem po czym znikał, obecnie znowu się pojawił i chce się go pozbyć na stałe. Ważne jednak jest parę rzeczy. Po pierwsze jak odpalę komputer przez około 3 godziny działa normalnie, po tych kilku godzinach nagle  system zaczyna zużywać procesor. Mam wrażenie że, problem zaczyna się pojawiać zawsze po większej aktualizacji windowsa, ostatnio właśnie po ciągłym przekładaniu aktualizacji zostałem zmuszony ją pobrać, i nagle zauważyłem znowu ten problem. Czytając na różnych forach to problem z tym "nt kernel and system" już jest od dłuższego czasu w kilku windowsach a dalej microsoft tego nie naprawił i dalej są takie błędy ;). Jeśli ktoś borykał się z tym problemem i go w jakiś sposób naprawił to będę bardzo wdzięczny za pomoc.system.png.0fb26b0665f9090daec229d242c5ba25.png

tomasz 090
komentarz
komentarz

musisz sobie to ustawiać w menadżerze zadań

MonkeEnjoyer27
komentarz
komentarz

@tomasz 090 czyli co dokładniej muszę zrobić? Będę wdzięczny za odpowiedź bo nie wiem jak ustawić sobie to w menadżerze.

Anawa
komentarz
komentarz

I przez jaki czas jest użycie procesora na poziomie 10%... ?

MonkeEnjoyer27
komentarz
komentarz

@Anawa Przez cały czas działania komputera, aż go nie wyłączę...

Anawa
komentarz
komentarz

Jaką masz wersję Windowsa? System jest oryginalny?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.