x-kom hosting

Odczytanie klucza Windows 10.

Gość
utworzono
utworzono

Witajcie posiadam laptopa z naklejką Windows Vista i kluczem z tyłu, którego opis się starł (podejrzewam, że do visty). Chciałem go sformatować, ale zauważyłem, że jest zainstalowany Windows 10. Da radę wydobyć klucz jeżeli laptop się nie uruchamia poprawnie? Wywala bluescreen, tryb awaryjny się nie uruchamia, a polecenie do wpisania przez cmd nie śmiga. Próbowałem też przywrócić do fabrycznych oraz z punktu przywracania ale również nie poszło. Boję się, że po formacie nie będę mógł go aktywować do W10. 

Anawa
komentarz
komentarz

Jak był zainstalowany i aktywowany Windows 10 to powinien dalej działać.

 

Cytuj

Klucz produktu systemu Windows 11 i Windows 10 jest fabrycznie wprowadzony na płycie głównej komputera. Podczas instalacji i aktywacji systemu Windows system sprawdza informacje w systemie BIOS komputera w celu zweryfikowania oryginalności. Właściciele tych komputerów nie potrzebują fizycznego klucza do wprowadzenia.

https://www.dell.com/support/kbdoc/pl-pl/000132462/klucz-produktu-systemu-windows-czesto-zadawane-pytania-faq

Dodaj odpowiedź bez logowania

Dodajesz wpis jako gość. Pamiętaj, że to jest forum komputerowe.
Informacja: Twój wpis zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.