x-kom hosting

Rosnące opóźnienie dźwięku w głośnikach WIN 11

mrjotka
utworzono
utworzono

Cześć,

odkąd pobrałem win 11 zauważyłem, że podczas oglądania platform takich jak netflix, hbo etc. powoli opóźnia się dźwięk względem wideo. 

Wygląda to dokładnie tak: mam sprzęt Sony mhc 690, który służy mi jako głośniki do PC. Włączam netflix i po jakiejś chwili występują zgrzyty?szumy? (podobne do dźwięku kaset), i z każdym takim dźwiękiem audio coraz bardziej odjeżdża od wideo. 

Miałem podobnie na win 10, ale wg. mnie była to wina sterowników bo delay występował po uśpieniu komputera a po restarcie czyli pewnie prawidłowym włączeniu sterownika było już ok. 

Co już zrobiłem: Bawiłem się sterownikami  i wszystkie są nowe, sprawdzałem jakość głośników (zmiana hrz i bit itd.) , sprawdzałem wejście w pc i na głośniku, sprawdzałem oszczędzanie energii (i tu myślę, że nie zrobiłem dość bo to miało by sens z konsekwentnie mocniejszym delayem w czasie), wyłączyłem też wszelkie ulepszenia dźwięku jakie oferują właściwości urządzenia w windows.

Nie wiem co zrobić dalej, jeden fix wymaga komendy /scannow  w cmd ale ta oczywiście nie działa od instalacji win 11, i próbowałem również naprawić i to, (scannow Not Recognized as an Internal or External Command), i tam tworzyłem nowe ścieżki, różne rozwiązania jakie oferował internet i też w tym przypadku nic nie pomogło. Nie mam po prostu siły i nie mogę znaleźć dobrego rozwiązania więc prosze o pomoc!

Pozdrowienia i z góry dziękuje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.