x-kom hosting

Słuchawki Bluetooth bez utraty jakości dźwięku

Mazadox
utworzono
utworzono

Witam, panowie potrzebuje jakieś słuchawki dobre bezprzewodowe, ale chodzi mi o coś takiego, żebym mógł używać ich podczas grania w coda i jednocześnie słuchać muzyki. Dotychczas używałem jbl Bluetooth z mikrofonem i jest taki problem- gra widzi takie słuchawki jako zestaw z mikrofonem i wtedy dźwięk jest slabej jakości (pewnie przez przepustowość połączenia. Czy jakieś inne słuchawki z mikrofonem działałyby bez utraty jakości ?

tomasz 090
komentarz
komentarz

weź pod uwagę to że nigdy słuchawki bezprzewodowe nie będą tak przesyłać dźwięku jak te na kabel różnica będzie zawsze chociaż w tych czasach słuchawki na blue są coraz lepszej jakości i chyba nawet sprzedają się lepiej niż na kabel

Mazadox
komentarz
komentarz

Już sobie kupiłem soniacze  wh1000xm5, zobaczymy jak to działa, te słuchawki teraz to też jakieś lepsze robią, można dodatkowo je jackiem wpiąć i niby mają trzykrotnie większą przepustowość danych (LDAC). Zobaczymy 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.