x-kom hosting

Outlook i problem z kalendarzem Google

tormentor
utworzono
utworzono

Hej wszystkim,

 

mam problem z kalendarzem google. Dodałem go do Outlooka 2021. Zsynchronizował się, widzę wszystkie wydarzenia, które dodałem przez stronę web "google kalendarz", lub z telefonu. Problem pojawia się, gdy chcę dodać jakieś wydarzenie właśnie przez Outlooka w kalendarzu. Dostaję info "nie można wprowadzić zmian w zawartości tego folderu tylko do odczytu". Plik lokalny na komputerze nie jest "tylko do odczytu". Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

Bez tytułu.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Może ustawiona jest tylko synchronizacja w jedną stronę, czyli możesz tylko pobierać dane z Kalendarza Google. Sprawdź w ustawieniach, czy można coś jeszcze zmienić z synchronizacją.

tormentor
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź, patrzyłem w ustawienia na stronie google, ale nic ciekawego nie znalazłem, może naprowadzisz gdzie chociaż szukać?

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdź w aplikacji Outlook.

tormentor
komentarz
komentarz

Sprawdziłem wszystkie dostępne opcje, żadnej, która sugerowałaby zmianę uprawnień folderu.

To są całe właściwości kalendarza...

Bez tytułu.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.