x-kom hosting

co myslicie o tej grafie Galaxy 8800GT 512Mb ....

yoho
utworzono
utworzono

siemka co myslicie o grafice:

Galaxe 8800GT 512MB HDMI Cool Master Heatpipe ?

http://shift.sklep.pl/index.php?t=w&id...p;idk=4&kl=

co byscie jeszcze polecali w podobnej cenie na shifcie (plz nie gadajcie i nie pytajcie zebym kupowal na apollo bo to denerwujace jest).

i od razu plyte glowna jaka do 250zl polecacie? na socket 775. ja myslalem o tej GA-P35-DS3L , waszym zdaniem co jest jeszcze godne polecenia? tez na shifcie

// 1. mnóstwo literówek

// 2. w języku polskim używamy jednego znaku zapytania, a nie dziesięciu

// na przyszłość pisz uważniej!

// naekana

Akahan
komentarz
komentarz

Ta karta graficzna jest godna polecenia, widzę, że posiada bardzo szybkie pamięci, płyta główna, cóż mogłaby być, ale nie posiadam dużej wiedzy o płytkach głównych np. do O/C...

No chyba jak napisał pan wyżej GTS, kilka złotych więcej, a i wydajniejsza będzie...

yoho
komentarz
komentarz

nie wiem jakso EVGA mi nigdy nie imponowala, a po za tym nie ma ich kart na shifcie, a co do plytki to pamietam , ze dosyc nie danwo byla jeszcze polceana ale fakt ostatnio wlasnie ten Abit duzo plusow zbiera

Carlsberg
komentarz
komentarz

tylko znowu jaka jest pozostała konfiguracja komputera bo to ważne może okazać się że kupowanie 8800gt czy gts będzie nie opłacalne..

yoho
komentarz
komentarz

no faktycznie blad zrobilem nie podajac reszty, wiec tak:

C2D E4700

OCZ rev.2 2x1GB 800MHz

Chieftec 450W

Carlsberg
komentarz
komentarz

no to w takim przypadku można kupić 8800gt ale wtedy przydałby się lekki OC proca tak do 2.8 3.0 ghz

yoho
komentarz
komentarz

nie no o/c to podstawa tam do tych 3 GHz napewno bede podkrecal

Carlsberg
komentarz
komentarz

w takim razie możesz zastanowić się też na tym GTS'em co ci wyżej podałem

falcon1984
komentarz
komentarz

Galaxy HP 8800GT to bdb karta, sam mam podobny config co ty i też mam zamiar ją kupić ;)

Polecam :)

Machur
komentarz
komentarz

ja tez przychylalbym sie do 8800gts Evga

Piotr1986
komentarz
komentarz

Za te pieniądzę tylko ten 8800GTS od EVGA, ale trzeba się spieszyć bo został ostatni :).

yoho
komentarz
komentarz

pisalem czesci ty, a nie z innych sklepow, a juz napewno nie z allegro.

Lewy12
komentarz
komentarz

Ok jak ci się nie podoba allegro ani apollo to weź tego 8800GT co podałeś to też będzie bardzo dobry wybór.

snipergrand
komentarz
komentarz

Elo posiadam i karte i plyte glowna i moge powieidziec ze chodzi super. Poza tym mam procka e2180 nie podkreconego a i tak kazda gra mi chodzi na max detalach, takze mysle ze galaxy to dobry wybor

yoho
komentarz
komentarz

dzieki za odpowiedzi. wezme galaxy

falcon1984
komentarz
komentarz

Dobry wybór, bo to super karta. Ja też za tydzień zamawiam, jak tylko sesja się skończy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.