x-kom hosting

Spadki w pobieraniu z 30mb/s do 0b [POMOCY]

veseve
utworzono
utworzono

witam od pewnego czasu doświadczam spadków w pobieraniu na każdej platformie ( steam, epic game, riot, chrome ) na początku przez około 5s pobiera się taką prędkością jaką się powinno pobierać  czyli 30mb/s ( mam światłowód 300/300 ) a potem spada do 0b/s i tak sobie skacze te pobieranie raz 0b/s potem 2mb/s a potem 30mb/s przez co prędkość podbierania się wydłuża. przekopałem połowę reddita i sprawdziłem chyba każda możliwą metodę ( próbowałem odinstalować i zainstalować steama, wyłączałem i włączałem buforowanie dysku, zmieniałem region itd ) nie wiem już sam co mam robić neta mam dobrego ping niski prędkość na speed teście stabilna a takie akcje z pobieraniem.

z góry dziękuje za wszelkie otrzymane porady      

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. To tylko przy pobieraniu gier są takie spadki, tak? Jak coś innego pobierasz to jest w porządku?

veseve
komentarz
komentarz

@Anawa przy pobieraniu większych plików 

Anawa
komentarz
komentarz

ile masz % wolnego miejsca na dysku? Łączysz się przez WiFi?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.