x-kom hosting

Laptop do gier (5200-6500)

aprus
utworzono
utworzono

Potrzebuje rozsadny laptop na komunie na chłopca. Dużo gra.

budzet jak w tytule. kupowany zaraz.

ja znalazlem takie 2 pozycje i sam nie wiem.

 

asus

aorus

aprus
komentarz
komentarz

Też myślałem, żeby kupić pceta, ale matka (moja siostra) powiedziała, że wolałaby dla niego laptopa. :)

dzięki za propozycje!

tapczan2
komentarz
komentarz

@aprus Myślałeś nad laptopem z ekranem OLED? Kolory będą nieporównywalnie lepsze do wyżej wymienionych modeli co będzie widoczne w grach. Ze swojej strony polecę model z takim ekranem i gwarancją na 3 lata czyli  Lenovo Legion Slim 5-14 Ryzen 7-7840HS/32GB/512/Win11 RTX4060 OLED za 6 499 zł.

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
38 minut temu, tapczan2 napisał:

Kolory będą nieporównywalnie lepsze do wyżej wymienionych modeli

Jak kupi sobie do tego osobno monitor...

iSkuL
komentarz
komentarz

Cześć,

sprawdź sobie jeszcze ten model:

RG4060-15PL39 i7-13620H/RTX4060/32GB RAM/1TB SSD M.2/WIN11 6349 pln

W budżecie masz wydajnego laptopa z RTX4060, który na prawdę jest fajną opcją, ponieważ większość gier obsłuży na maksymalnych. Do tego ma 32GB RAM i 1TB SSD z Windowsem. Jak na prezent polecam jednak wybrać coś z Windowsem, ponieważ mały zobaczy i będzie chciał od razu włączyć, a tu lipa jak bez systemu. Chyba, że wcześniej sam mu wgrasz.

anioł2009
komentarz
komentarz

Jak dobrze poszukacie to i nowego della g15 z 13700hx i 4060 140W znajdziecie za 3000-4000zł  ;) 

aprus
komentarz
komentarz

Ogólnie zakładam, że pewno dokupią mu monitor. 

 

czytajac co napisaliscie (+przegladalem inne watki) i widze, ze to lenovo legion sie mocno przewija, wiec do rozwazenia. 

Dlatego skusze sie pewno albo na tego asusa, ktorego wyslalem albo to lenovo. mysle, ze lapotp z 4070 pozyje mu dluzej niz 4060.

 

co do zasady nie znam się specjalnie na laptopach i ich nie lubie :) . Sam do pracy mam jakiegoś della od firmy, a do grania stacjonarkę.

 

dziekuje za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.