x-kom hosting

Wolny interet z Play - co robić?

Soksu95
utworzono
utworzono

Witam podpisałem ponad pół roku temu umowę z play o internet LTE do 800mb/s... A więc sprawa wygląda następująco, niby 800mb a od samego początku mam max 20, sprawdzałem przed zakupem mapę nadajników play i niby w moim mieście powinien być dobry sygnał, antena jest zamontowana na samym szczycie domu więc nie ma lepszego miejsca by zamontować, za internet nie płace mało, bo 140 zł miesięcznie i nawet nie mogę w nic zagrać ani nic obejrzeć normalnie, bo ciągle jest buforowanie a z gier mnie dosłownie co sekundę wywala i router nie pokazuje zasięgu internetu... Pisałem wiele razy do obsługi i zawsze był jeden i ten sam tekst ctrl+v ze reset neta i oni coś tam u siebie pozmieniają i nigdy to nic nie dawało... do końca umowy zostało mi jeszcze półtora roku i nie chce się jeszcze tak długo z tym męczyć i pytanie do was macie może jakiś pomysł co mogę z tym zrobić ? Chciałem rozwiązać umowę z winy play, ale pani napisała mi ze internet działa dobrze, bo miesięcznie zużywam 100gb internetu... Myślałem żeby przestać płacić, ale trochę się obawiam jakiś kar itd. Macie może jakiś pomysł co z tym zrobić ? Dzięki za was czas i pomoc.

anioł2009
komentarz
komentarz
27 minut temu, Soksu95 napisał:

Macie może jakiś pomysł co z tym zrobić ?

Smutne ale prawdziwe jest to że oni wywiązują się z umowy. Masz internet DO 800mb/s A więc wszystko w przedziale 1-800 jest zgodne z umową - masz 20mb/s :huh: Niestety tak to działa... rzadko który LTE zapewnia prędkość którą Ci obiecywali. Pozostaje Ci jedynie może antena kierunkowa albo skorzystanie z usług jakiegoś technika który obejrzy to na miejscu zmierzy i poszuka sygnału i coś zaproponuje. Nie da się jednoznacznie przez forum powiedzieć - zrób tak i bedzie 500 ... Nie, internet lte zależy od bardzo wielu warunków terenowych.

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Przez całą dobę masz takie prędkości czy może w niektórych porach jest lepiej?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.