x-kom hosting

problem ze steamem i grami

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: daniel388 ,
daniel388
utworzono
utworzono

Otóz postanowiłem ,że po paru miesiącach zagram sobie na steamie w grę, nie pamiętałem loginu i hasła,włączyłem odzyskiwanie,odzyskałęm dostęp i jakie było moje zdziwnie gdyż wszystkie gry wyparowały.Nie mam ani jednej gry a miałem koło 200 tytułów.Mam totalnie puste konto.Ktoś miał podobny problem i wie jak pomóc??

leelareso
komentarz
komentarz

Napisać do supportu steama.

daniel388
komentarz
komentarz (edytowane)

Napisałem,ale to bardzo dziwna sprawa.A długo się czeka na odpowiedź??Tak jakbym miał nowy profil zuepełnie.Konto ma level 0 a miało 11

 

Anawa
komentarz
komentarz

Gry kupowałeś sam czy przez jakichś pośredników?

 

Może zalogowałeś się na inne konto... ?

daniel388
komentarz
komentarz

dziwna sprawa z nim jest.Tamte konto dalej istnieje,jak robię przywracanie danych do konta to jakby utworzyło nowe.Konto level 0, tamto ma level 11.Ponad 200  gier.Brakuje mi pomysłu,

leelareso
komentarz
komentarz

Nic się nie klei, steam ci sam z siebie nie tworzy kont ani zeruje. Jak nie pamiętasz adresu email, nie dawałeś innych zabezpieczeń np kartki z kodami, steam guard, czy nawet na nr tel to raczej będzie papa.

daniel388
komentarz
komentarz

Okazało się ,że mam dwa konta,znalazłem własnie jedno testowe,drugie musiało zostać ukradzione bo nic mi nie przychodzi na emeila odnosnie jego:(

  • Dobra wypowiedź 1
leelareso
komentarz
komentarz

Nie da się mieć 2 kont na tym samym adresie email.

Anawa
komentarz
komentarz

Miałem kiedyś podobnie, z tym że logowałem się po prostu na inne konto (nie pamiętając przy tym danych poprzedniego konta).

daniel388
komentarz
komentarz (edytowane)

Tylko,że na emeila tylko jedno tamto testowe konto mi przychodzi,tamto nie jak biore przypomnienie, więc pewnie skradzione.W jaki sposób mogę zobaczyć jaki emeil jest tam przypisany??

Anawa
komentarz
komentarz

Nie da rady zobaczyć, jaki e-mail był przypisany do konta. Wątpię, że konto zostało skradzione, bo dostałbyś powiadomienie mailowe o próbie logowania lub zmiany danych.

 

Popróbuj z innym adresem albo nazwą użytkownika.

  • Dobra wypowiedź 1
adijedi
komentarz
komentarz

hello a nie dawałeś koledze współdzielenie konta...może sobie przytulił, albo po cichu komuś zaufanemu też pożyczył :niemowie:

daniel388
komentarz
komentarz

Nikomu prawie rok na nim nie siedziałem i jakiś dziwny jest e-meil z dopiskiem.com Złodziej zobaczył, że nie ma nic tam wartościowego  i nie logował się na nie.Żadnych nowych gier tam nie było,raczej starsze produkcje.W takie, które już nie gra się raczej.Ani drogich gier, ani nowości.

adijedi
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, daniel388 napisał:

Nikomu prawie rok na nim nie siedziałem

  • napisz jeszcze raz, bo ciężko zrozumieć
1 godzinę temu, daniel388 napisał:

jakiś dziwny jest e-meil z dopiskiem.com

  • jaki email, od kogo, jakiego złodzieja, co to ma do steama, którego rok nie używasz,
1 godzinę temu, daniel388 napisał:

Złodziej zobaczył, że nie ma nic tam wartościowego

  • pegazus prześwietlił, że nie ma tam haków, więc odpuścił, a tak na serio, po co mu biblioteka steam...
1 godzinę temu, daniel388 napisał:

Żadnych nowych gier tam nie było

:nietak:

 

nie odpowiedziałeś, czy przekazywałeś swoje konto drugiej osobie, świadomie, czy współdzieliłeś konto

 

to już kwestia zabezpieczeń, my ci tu nie pomożemy, jedynie to możesz do poczty/steama napisać

  • Rekomendowana odpowiedź
daniel388
komentarz
komentarz

Już załatwione odzyskałem konto,namęczyłem się trochę aby je odzyskać i udowodnić że to moje.Po Praktycznie dobie udało się.Musialem mieć wirusa gdyż i na koncie uplay też miałem włamanie ale tamtego nikt nie wziął po mam tylko trzy  stare gry.Pozmienialem hasła i narazie jest ok.Nie wiem czy słyszeliście ale jest takie coś że kradzione konta są odprzedawane. Ktos kupuje a pozniej zdziwcie że stracił konto i kasę.Musialo cos być ja na emeila wchodzę rzadko dostaje masę spamu ,prawie rok nie wchodziłem na to konto steam.Poczta onet.

  • Super 1
Anawa
komentarz
komentarz

To jednak był ten sam e-mail czy inny? Bo pisałeś, że wcześniej żadne maile nie przychodziły odnośnie tamtego skradzionego konta.

daniel388
komentarz
komentarz

Steam przywrócił mi konto na stary e-mail .Zresetowalem je i już jest ok.Juz działa.Bo zlodziej zmienił emeil.Musialem przedstawić szereg dowodów typu miałem grę pudełkowa z kluczem Steam zużytym do aktywacji i przy kluczu musiałem napisać numer ticketa ,podać wcześniejszy e-mail numer telefonu ,adres zamieszkania .Dowody zakupów kluczy na innych platformach.Po prawie 24 h się udało .Napisali że jeszcze inni chcieli dostać się do tego konta .

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.