x-kom hosting

Który dysk na system? Win 11

peter221
utworzono
utworzono

Mam postawionego win 11 na samsungu 950 pro. 

 

pojawiła się opcja użycia lexara mn800 pro 512gb zamiast tego samsunga. Czy w ogóle warto, jakakolwiek szansa na realne odczucie przyspieszenia działania systemu czy nie warto w to się bawić (wtedy lexar poszedłby do ps5)

leelareso
komentarz
komentarz

Różnicy praktycznie nie będzie, tak samo nie wiem jaki posiadasz interfejs PCIE w komputerze i czy by działał z pełną prędkością.

  • Dziękuję 1
peter221
komentarz
komentarz

@leelareso dzięki za odpowiedź. mój zestaw jest praktycznie nowy, więc zapewne odpowiedź brzmi tak, ale nie wiem, jak to sprawdzić.

 

i7-14700k + Arctic Liquid Freezer III

Z790D

 

leelareso
komentarz
komentarz

ta bez problemu. Będzie parę rzeczy gdzie ten lexar będzie szybszy np instalowanie różnych rzeczy czy tam samo kopiowanie.

  • Dziękuję 1
peter221
komentarz
komentarz

no czyli gra niewarta świeczki, zostaję przy 950 pro, dla samych szybszych instalacji czy szybszego kopiowania (które nota bene i tak jest bardzo szybkie) niewarto przeinstalowywać mi systemu. dziękuję

peter221
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer 15,6 TB written

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Niewiele, jak sam nie umrze to Cię przeżyje :lol2:.

  • Haha 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.