x-kom hosting

Komputer do około 5500zł

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: UnnamedPlayer ,
pankrope
utworzono
utworzono

Komputer ma być przeznaczony do gier, nie mam upatrzonych podzespołów lecz najbardziej chciałbym jakiegoś rtx, posiadam już monitor 165hz i chciałbym wykorzystać 

KillaHill
komentarz
komentarz

W budżet masz https://proline.pl/koszyk/f2eadbb2 jak masz jakieś 200 - 300 zł więcej to można to trochę jeszcze podciągnąć na płycie, chłodzeniu. 

pankrope
komentarz
komentarz (edytowane)

@UnnamedPlayer czyli to co osoba poprzednia+ ten zasilacz i płya było by dosyć dobre w tej cenie?

 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Dokładnie tak jak napisałeś.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, zerknij na listę z R5 7600 + 32GB RAM, RTX 4070S, spora przewiewna obudowa, szybki dysk NM790 plus wydajny i wysokiej jakości zasilacz z modularnym okablowaniem od Cooler Master o mocy 850 W ze sprawnością 90%. a z kodem '' prezent '' masz rabat ponad 400 zł.

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Znacznie gorszy zasilacz, MOBO, pamięci z większymi dalszym opóźnieniami, do tego i tak 200zl drożej.

pankrope
komentarz
komentarz

Chyba wszystko jest co potrzeba?

IMG_5041.jpeg

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Nie wiem czemu masz inne ceny na CPU, zasilacz I SSD.

 

Kod na montaż taniej masz PR024.

KillaHill
komentarz
komentarz

To model psu jeszcze nie atx 3.0 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

No tak ale lepszy jak G12 GC pod każdym względem:

Lepszy wentylator FDB zamiast ślizgowego + polpasywny

Kondensatory 

Modularny

Dłuższa gwarancja 

KillaHill
komentarz
komentarz

No zdecydowanie lepszy, sam go nawet nie widziałem w tej promce wcześniej a szkoda :D

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Oczy zaszły nie napisze czym :lol2:.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.