x-kom hosting

ERR_GFX_D3D_DEFERRED_MEM - problem z grafiką w grach

Gość
utworzono
utworzono

Cześć, niedawno zakupiłem komputer wraz z instalacja i konfiguracja systemu, wszystko chodziło jak trzeba a grafika cieszyła oko. Po paru dniach zauważyłem, że procesor podczas grania w fortnite skacze do 100% zużycia i co jakiś czas są ścinki (prawdopodobne jest to, że zmieniły mi się automatycznie ustawienia i to dlatego tak skakało), stwierdziłem, że skoro i tak mam tylko kilka gier to skorzystam z opcji przywracania systemu i zresetuje wszystko to co mam na komputerze. Zrobiłem tak, zainstalowałem gry, m.in. RDR2 i Forza Horizon 5 i wtedy w tych grach zauważyłem że wyglądają one jakby były rozpikselowane lub rozmazane, po prostu brakowało ostrości takiej jaka była na początku. Dodam jeszcze, że wszystkie ustawienia mam na ultra i testowałem już wszystkie ustawienia grafiki. Poniżej wstawiam screena jak wygląda gra.


W momencie, kiedy odpaliłem grę żeby zrobić screena wyskoczył mi taki błąd:

 

Specyfikacja komputera:
i5 14600KF

RTX 4070ti
32 gb ram

anioł2009
komentarz
komentarz

Popraw ten drugi link bo nie wiadomo co za błąd :co:

Gość
komentarz
komentarz

 Dodaje jeszcze raz

r6mzaXG.png

leelareso
komentarz
komentarz

Pokaż screena z programu GPU-Z, Jaki zasilacz to posiada (marka i moc). Temperatury podczas gry jakie były? Puść testy GPU i VRAM na 15 minut w programie OCCT i ustaw wykrywanie błędów.

Gość
komentarz
komentarz

GPU - max 63 stopnie

Zasilacz - MSI MPG A850G PCIE5 850W


X71p8Vx.pngQoJFMzP.pngDCpidPE.png

image.png

Dodaj odpowiedź bez logowania

Dodajesz wpis jako gość. Pamiętaj, że to jest forum komputerowe.
Informacja: Twój wpis zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.