x-kom hosting

Konwerterowanie pliku z word do pdf

bartekg1993
utworzono
utworzono

Hej, mam problem, może mały, którego nie umiem rozwiązać. Odnośnie, chodzi o konwerterowanie pliku z word do pdf. Po zapisaniu pliku na pdf nie czyta mi czcionki verdana, zamienia ją na rozstrzelaną inną czcionkę.

Robiłem to bez problemu od kilku lat. Ostatnio jednak robiłem porządki na dysku i wygląda na to że mogłem usunąć jedną z części adobe ( mam podejrzenia, że mógł to być program disstiler Adobe. Usunąłem już kilkukrotnie aplikacje. Nie zdało egzaminu. Wykupiłem pakiet premium, nie może dokończyć instalować mi nowych elementów ( błąd ). Oprócz załączonoego pliku tekstowego i własnie przykładu pdf. Wrzucam również zakładkę preferencję w adobe. Wg. Adobe powinienem mieć zakładkę content editing a w środku fond options, ale nie mam ! 

image.png

Nowy Dokument programu Microsoft Word.docx Nowy Dokument programu Microsoft Word.pdf

Anawa
komentarz
komentarz

U mnie prawidłowo się konwertuje z DOCX do PDF.

 

Jakiego programu używasz do konwersji?

 

Wygląda na to jakby jakaś domyślna czcionka była ustawiona.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.