x-kom hosting

Zasilacz UPS - uszkodzony?

Rising9
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Mieszkam w miejscu, w którym zdarzają się nieoczekiwane awarie prądu, dlatego zasilacz UPS jest dla mnie koniecznością. Obecnie posiadam model Green Cell UPS (1500VA/900W, 4x Schuko, AVR, LCD) do którego podłączony jest monitor oraz komputer z zasilaczem o mocy 600W. Wczoraj podczas krótkiej przerwy w dostawie prądu UPS nie zadziałał, a jego bateria, pomimo tego, że cały czas jest podłączony do sieci, wskazywała minimum. Było też słychać szybkie pikanie wskazujące na krytyczny poziom baterii. Zostawiłem go na noc żeby go naładować (włączonego, tzn. z podświetlonym ekranikiem z przodu) i odłączyłem komputer i monitor. Rano wskazywał na dwie kreski z czterech, ale po próbie odłączenia go od prądu od razu wyłączył cały mój sprzęt, a bateria znowu wskazywała minimum.

W czym może być problem? Niepoprawnie go ładowałem czy się po prostu zepsuł?
Pozdrawiam

tomasz 090
komentarz
komentarz

a masz jeszcze gwarancję?pyta bo mam kilka rzeczy od nich i zawsze wszystko było ok

Rising9
komentarz
komentarz

Musiała mi gdzieś zginąć niestety, bo poszperałem i jej nie znalazłem. A co masz konkretnie od nich, też jakiś zasilacz UPS?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.