x-kom hosting

Brak sygnału na monitorze w losowych momentach

Hardy
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam , piszę w sprawie problemu z nowym komputerem zamówionym z morele z usługą złożenia,  mianowicie problem jest taki iż w losowych momentachtach użytkowania sprzętu na monitorze pojawią się brak sygnału i trzeba resetować komputer żeby widzieć obraz , dzieje się to w różnych momentach czasem chwilę po uruchomieniu od razu na pulpicie   czasem po około 15 minutach , grając w cs2 zdarzyło mi się też kilka razy , natomiast grając w battlefielda V nawet przez 2 godziny sygnał był jak trzeba ( być może zbieg okoliczności) dodatkowo zauważyłem że jak się tak dzieje pasek led podswietlenia na karcie graficznej gasnie i zapala się ponownie , jakby karta graficzna się wyłączała i włączała,  monitor jest podłączony kablem hdmi do karty ( sprawdzałem już dwa kable i dwa monitory . Bios zaktualizowałem do wersji 2.10

 

 Specyfikacja:

Amd ryzen 5 7500f 

RTX 4070 SUPER PALIT 

32 GB RAM LEXAR ARES RGB

ASROCK 650M pro rs

Zasilacz msi mag a750l pcie5 750w

Obudowa endorfy signum 300 argb

Chłodzenie cpu emdorfy fera 5

Ssd lexar nm710 1tb m2

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.