x-kom hosting

witam czy będzie dobry wybór z takich rzeczy?

Gość
utworzono

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Nie jest to dobry konfig.

 

Wybuchowy model zasilacza, 4070 w cenie 4070 Super  w 14600KF bym nie szedł tym bardziej że cena/wydajność.to kpina mną tle Ryzena 7500F na AM5.

 

Co z obudową?

Jaki monitor?

Budżet na PC?

Co z SSD?

To AIO od Silver Monkey to szajs totalny, głośne wentylatory, pompka noname i krótka gwarancja.

Gość
komentarz
komentarz

obudowa mam dysk nie chceba bo tez mam budżet podobny do niego i nigdy nie mialem chlodzenia aio wiec nie wiem

obudowa - krux heko

monitor mam

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
Teraz, nik42 napisał:

budżet podobny do niego

Czyli jaki?

 

4 minuty temu, nik42 napisał:

krux heko

Piekarnik.

4 minuty temu, nik42 napisał:

monitor mam

1080p 1440p?

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Punkt 2.3 naszego prostego i chyba zrozumiałego dla większości użytkowników Regulaminu ForumPC.pl mówi jasno:

 

"Tytuł oraz opis tematu powinien jednoznacznie określać treść wątku. Nie może to być samo słowo np. „Pomocy” lub „Problem”."

 

W związku z powyższym proszę o jak najszybsze poprawienie tytułu tematu. Dzięki temu na pewno szybciej uzyskasz pomoc na forum. Pamiętaj również o tym aby w przyszłości poprawnie tytułować swoje tematy, bo w przypadku niedostosowania się do tego punktu regulaminu możesz otrzymać ostrzeżenie od Moderatora.

 

W tym dziale gdy zakłada się temat jest szablon do uzupełnienia, Ty to olałeś więc..

 

W tytule nowego tematu podaj swój przybliżony budżet oraz ogólne przeznaczenie komputera.
- W treści posta opisz dokładnie jakie będzie zastosowanie nowego komputera (np. gry, filmy, projektowanie grafiki, internet, biuro itp.), możesz również podać tytuły gier/programów z jakich będziesz korzystać
- Jeżeli szukasz komputera do konkretnej gry lub programu, to postaraj się podać minimalne wymagania techniczne jakie komputer musi spełnić (wymagania te najczęściej znajdziesz na stronie internetowej producenta danej gry lub programu).

- Podaj model monitora: np. AOC 24G2U

- Jeżeli posiadasz już jakieś podzespoły do nowego komputera, to wymień je tutaj.

- Czy będziesz podkręcał procesor (overclocking): tak/nie

- Specjalne wymagania: np. cichy zestaw, napęd DVD, karta sieciowa wi-fi

- Masz własną propozycja PC? Podaj informacje

Gość
komentarz
komentarz

karta graficzna 2700zl albo bedzie do tego 4070 super jak wolisz

za pozostale podzespoly tez tyle samo 2700zl

monitor 1080p zapomnialme

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.