x-kom hosting

Licencja Win 11 home

Amiboshi
utworzono
utworzono

Witam.

Chciałbym zapytać gdzie najlepiej kupić klucz(licencję) do windows 11 home, system mam już zainstalowany.

Jest masa stronek i ofert na allegro gdzie można kupić za grosze ale nie wiem czy to nie aby scam, a płacić +500 zł to trochę przesada.

Dziękuję za pomoc

 

Mogeto
komentarz
komentarz

To nie jest scam, bo po zakupie faktycznie dostaniesz ten klucz, ale legalność takiego klucza to już inna sprawa.

Jeśli chcesz mieć pewność, że aktywacja będzie legalna, to pozostają oficjalne źródła. Takie rozwiązanie kosztuje kilka stówek, ale nie jest to żadna nowość, bo systemy operacyjne zawsze miały taką wartość.  Ja za Windowsa 7 w 2011r też płaciłem coś koło 500zł i używam legalnie do dziś, bo został upgradowany do Win10.

Jeżeli płacisz zaledwie kilka dyszek za klucz, to tak naprawdę nie masz pewności ile jednocześnie osób go używa.

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz

Może lepiej od autoryzowanych reselerów kupić? My kupujemy po 25-40zł klucze na które dostajemy fakturę i które aktywuje się telefonicznie poprzez Microsoft. Wszystko działa, zero problemów. Więc jakoś to działa. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.