x-kom hosting

Modem dla karty Orange

drewniak
utworzono
utworzono

Cześć

Jestem zmuszony wziąć Internet mobilny do domu. Jako że mam wszystkie telefony w Orange to najwygodniej było by domówić kolejną kartę u nich. Mam pewien problem bo czytam te wszystkie opinie o ich modemach i ludzie piszą że więcej z nimi problemu niż pożytku. Pytanie czy nie wziąć tylko karty z Internetem a modem dokupić osobno? Możecie coś polecić? Niestety nie ma możliwości aby podłączyć światłowód także tylko mobilny wchodzi w grę. 

 

 

Coś takiego będzie lepsze niż to co mogą zaproponować mi bezpośrednio w Orange? 

 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/routery/router-tp-link-archer-mr400?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwlZixBhCoARIsAIC745DygR3ic8XEmZ9m6gDe7gyfDZOzfcvqUY54hvYBJTws86MpMRPFKrIaAi2MEALw_wcB

 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Jakie modemy proponuje teraz Orange?

drewniak
komentarz
komentarz

@Anawa

Takie coś ALCATEL LINK ZONE 4G LTE CAT12

Anawa
komentarz
komentarz

I możesz podpisać umowę bez tego routera?

drewniak
komentarz
komentarz

Tak mogę wziąć samą kartę z pakietem internetu, tylko nie wiem czy to się opłaci bo z routerem jest lepszy pakiet. 

 

Pytanie jaki lepszy router kupić, żeby to jakoś chodziło w miarę. Jak trzeba będzie mogę kupić dodatkowy router do 500 zł. Jedynie ten mały alcatel będzie nie używany. Nie szukam opcji jak najtaniej tylko żeby jakoś to wszystko działało. 

adijedi
komentarz
komentarz

hej

a nie ma tam zwykłego neta od 30 do 150MB

popatrz też inny internet mobilny z konkurencyjnych sieci

czasami bywa tak, że do tego routera jest antena dołączana w zestawie

 

drewniak
komentarz
komentarz

Zwykłego nie ma niestety, popatrzę w innych sieciach. Jedynie wezmę taki router który dadzą i potem będę kombinować jak się okaże że jest jakiś problem. Chyba że idzie w Orange jakiś lepszy router wziąć ? Z nimi jak rozmawiam to dla nich wszystkie są dobre, także oni raczej obiektywni nie są. Byle by wcisnąć umowę 

Anawa
komentarz
komentarz

To tak chyba najlepiej. Chyba, że jest opcja bez routera od nich i wtedy mniej byś płacił.

drewniak
komentarz
komentarz

Wziąłem intenet bez routera bo była taka możliwość (router zawsze mogę dobrać jakbym chciał). Muszę jakiś kupić, polecacie coś ? Bo nie chcę w ciemno brać 

Anawa
komentarz
komentarz

To do 500 zł, tak?

drewniak
komentarz
komentarz

Tak, jak trzeba będzie to mogę coś dołożyć jeszcze. 

drewniak
komentarz
komentarz

Musi być z modemem, mam tylko kartę SIM i musi być modem. 

Anawa
komentarz
komentarz

To rzeczywiście możesz spróbować z tym TP-Link Archer MR400 jak podałeś wcześniej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.