x-kom hosting

problem z laptopem

mikrokosiarka
utworzono
utworzono

Mam problem z zmianą kolorów w filmach na przeglądarce. Podczas grania w grę zmieniłem procent cyfrowej poświaty w ustawieniach panelu sterowania NVIDIA, zmieniam z powrotem na domyślny wszystkie filmy na przeglądarce są czarnobiałe. Ma ktoś pomysł jak to naprawić? Jak będzie potrzebne to podam parametry laptopa. 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Podaj proszę model laptopa.

mikrokosiarka
komentarz
komentarz

Laptop gamingowy Dell G15 5525-8403 15,6" 120Hz R5 6600H 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11

 

Anawa
komentarz
komentarz

Na wszystkich przeglądarkach filmy są czarno-białe? Odinstaluj i ponownie zainstaluj program od NVIDIA.

mikrokosiarka
komentarz
komentarz

na wszystkich przeglądarkach filmy są czarno białe, po zresetowaniu przeglądarki wszystko działa dobrze, dopiero po czasie znowu sie psuje. Odinstalowywanie nic nie daje i zauważyłem ze problem jest tylko na zewnętrznym monitorze, na laptopie wszystko gra

Anawa
komentarz
komentarz

a inne filmy (np. wyświetlane przez odtwarzacz) też są czarno białe, czy tylko przez przeglądarkę i na YouTube?

mikrokosiarka
komentarz
komentarz

wszystkie filmy nawet na prime video i innych rzeczach. tylko miniatury filmów nie są czarno białe i obrazy, ale jak już włączam film to się robi czarno biały

 

Prosaid
komentarz
komentarz

@mikrokosiarka Wszystkie sterowniki/aktualizacje w Windows Update zainstlowane?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.