x-kom hosting

Dziwne artefakty / migotania - RTX 3080

mierw
utworzono
utworzono

Cześć, od ok 2 miesięcy zauważyłem sporadyczne migotania i artefakty. Problem występował przy oglądaniu filmów, pracy w programach graficznych i na YouTube.

Mam krótki filmik na którym widać te artefakty, sterowniki aktualne. Czy karta graficzna może być uszkodzona? (na szczęscie jeszcze jest na gwarancji).

Windows 11, i5 13600kf, RAM 32GB, pracuję na dyskach SSD. 

 

https://streamable.com/gjs3e8

 

image_2024_03_12T10_08_54_665Z.png

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

ciężko stwierdzić, może to być wina po prostu sterowników albo niestety vram kary siada. Np u mnie coś podobnego występuje ale tylko w programie discord.

W grach też występują takie artefakty? Vram przetestuj w programie occt.

mierw
komentarz
komentarz

Niestety nadal to wyskakuje w przeglądarce, natomiast przetestowałem VRAM tym programem i na szczęście nie wyskoczył error (test trwał godzinę). W grach też nie ma żadnych problemów z tymi "szachownicami".

leelareso
komentarz
komentarz

mogą to być też problemy intela, ma jakieś problemy z kartami nvidi na  13/14 generacji cpu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.