x-kom hosting

Uzyskaj uprawnienia od wszyscy w celu wprowadzenia zmian w tym pliku.

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: yakitaki ,
uklejs
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

Otóż kupiłem niedawno nowy zestaw PC, zainstalowałem system i generalnie wszystko chodzi jak talala.

W sprzęcie posiadam dwa dyski m2 - jeden systemowy C oraz drugi na pierdoły G.

Generalnie już kiedyś miałem taki problem na starym PC i JAKOŚ udało mi się go rozwiązać, jednak tym razem ręce opadają i naprawdę nie wiem już o co biega...

Próbuje przenieść plik z napędu wirtualnego do katalogu z grą zainstalowaną na dysku G (tym od pierdół). Udało mi się przenieść tam sporo plików, jednak jeden plik napotkał problem z uprawnieniami do wykonania akcji.

Problem polega też na tym, że na starym PC byłem w stanie przenieść ten plik chociaż na Pulpit, a w tym przypadku nie mogę przenieść pliku zarówno na dysk G jak i Pulpit.

W przypadku prób skopiowania pliku na którykolwiek z w/w dysków wyskakuje taki błąd:

image.png.af9dfa75cc673015ac82ef0594ea9d4e.png

Oczywiście przetrzepałem trochę internetu, wiem, że trzeba wejść w C/G -> właściwości -> zabezpieczenia -> zaawansowane i tam nadać uprawnienia, ALE zrobiłem tak i niestety bezskutecznie.

Sytuacja z moimi uprawnieniami zarówno dysku C(systemowego) jak i G(pierdoły) wygląda następująco:

image.thumb.png.1d872561ae0d923ddfcd724e7fb8fbe6.png

Czy ktoś ma jakiś pomysł o co może chodzić lub zna jakiś magiczny sposób aby temu zapobiec??

Dodam tyle, że to akurat losowy plik z takim rozszerzeniem, ponieważ inne pliki z tym rozszerzeniem normalnie da się przenosić, edytować itp.

 

Pozdrawiam serdecznie, Uklejs

  • Rekomendowana odpowiedź
yakitaki
komentarz
komentarz

Miałes nadać sobie uprawnienia do pliku. Nadałeś sobie zwiększone uprawnienia do całego dysku ale nie przeniosłes tych uprawnień w dół na fodery i pliki.

Jest tam opcja "Zmień wszystkie wpisy uprawnień obiektów podrzędnych..." Zaznacz ją. Na wszelki wypadek wyłacz też Antywirusa bo on tez moze blokować działania na plikach

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.