x-kom hosting

Jaki najlepszy procesor do płyty głównej Gigabyte GA-B250M-D3H?

Stixu
utworzono
utworzono

Hejka,

Potrzebuję pomocy.

Kompletnie się nie znam, a widzę, że potrzebuje zmiany procesora w komputerze, bo ten nie domaga.

Powiedzcie mi proszę jaki najlepszy, najwydajniejszy procesor pod Płyta główna Gigabyte GA-B250M-D3H.

Inne komponenty aktualnie to:

  • Grafika: MSI 1060TI Gaming X
  • Ram; DDR 4- 16gb
  • Procesor: Intel Core i5-7400, 3GHz, 6 MB
  • Zasilacz SilentiumPC Vero L2 500W

 

Z góry dziękuję wszystkim, którzy udzielą porady. 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Za 300zl masz i7 7700 ale nie wiem czy jest sens bawić się w upgrade tej platformy.

 

4 jajka do gier to już mało.

anioł2009
komentarz
komentarz
27 minut temu, Stixu napisał:

Grafika: MSI 1060TI Gaming X

1060 czy 1080ti ??? 

Stixu
komentarz
komentarz

@anioł2009 1060TI

 

Dodam tylko, że zależy mi na tym, żeby chwile to pochodziło lepiej troszek. Głównie lol, a mam spadki czasem do 50 fps'ów. W zimie raczej nowy set wleci.

anioł2009
komentarz
komentarz

Nie ma takiej karty jak 1060ti 

Stixu
komentarz
komentarz

@anioł2009 Sorry 1060 Gaming X 6gb, przepraszam

anioł2009
komentarz
komentarz

Ok...zaproponowanego 7700 możesz wsadzić ale jakiejś dramatycznej zmiany w klatkach na sek nie bedzie. Myślałem że pomyliłes sie i masz 1080ti wtedy miało by to jakiś sens.

Ten procek może dac małego boosta w grach cpu intensive cs:go czy coś podobnego ale jak już Kolega wyżej wspomniał to już stare procesory.

 

Różnica praktycznie nie warta dopłaty do 7700

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.