x-kom hosting

4000 +/- Komputer gamingowy

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: UnnamedPlayer ,
szewun
utworzono
utworzono

Do czego ma służyć komputer? Komputer do grania w gry nie jakoś dużo wymagające typu CS / LoL / Minecraft, tylko potrzebuje taki sprzęt żeby podczas grania np w cs'a mógłbym mieć w tle odpalone dwa/trzy okna gry typu Metin2 / MuOnline, czyli starszych gier MMORPG. 

 

Napisałem już na jednym forum i pewien użytkownik polecił mi taki zestaw: https://www.morele.net/inventory/info/3689ed10/
Z kolei zapytałem znajomego, który też się trochę na tym zna, odradził mi powyższy zestaw i polecił kupować teraz PC na DDR5, wysyłając mi taki zestaw https://www.morele.net/inventory/info/8e98dcde/ 

Proszę użytkowników o opinię na ten temat, chcę kupić komputer na lata, proszę o Wasze propozycje, podzespoły nie muszą być z Morele.net.
Przy okazji chciałbym zadać pytanie jak to teraz wygląda z montażem komputera na stronach, bo pamiętam kiedyś na morele montaż dodatkowo kosztował 1zł, a teraz widzę ponad 200zł.
Miałem okazje wymieniać trochę podzespoły komputerowe, czy złożenie komputera to jest jakaś skomplikowana sprawa? Czy dałbym radę z jakimiś poradnikami?

  • Rekomendowana odpowiedź
UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Za 4000 masz z mocniejszym CPU Ryzen 7500F https://proline.pl/koszyk/5e163dbc

 

Zasilacz taniej z kodem F24D5E5

Montaż masz 101 zł taniej z kodem PRO24.

szewun
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer Twoją odpowiedź odbieram jako reklame strony proline, dalej nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytania, który z tych zestawów i dlaczego? Bądź może jakiś inny zestaw ktoś poleci?

 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
Dnia 18.04.2024 o 14:48, szewun napisał:

czy złożenie komputera to jest jakaś skomplikowana sprawa? Czy dałbym radę z jakimiś poradnikami?

Odpowiedziałem podając kod na montaż który masz znacznie taniej.

 

Traktuj sobie to jak chcesz, udzielanie się na tym forum to wolontariat i nikt z tego złamanego grosza nie ma (poza sales masterami) więc nie mam zamiaru produkować się jakoś szczególnie tym bardziej że lepszego konfigu w tej cenie nie złożysz.

Wikhad
komentarz
komentarz (edytowane)

Hej, zestaw, który polecił @UnnamedPlayer jest najlepszy w tym budżecie, a nie ukrywajmy proline ma najniższe ceny. Sam niedawno tam kupiłem części do swojego kompa i jestem zadowolony. AMD 7500F udało mi się podkręcić i pracuje na 5150Mhz obniżając nawet napięcie.

Piszesz, że kumpel polecił ci zestaw na DDR5, a wstawiasz link z DDR4???

Co do założenia komputera, to nic trudnego, na youtube znajdziesz masę poradników, więc powinieneś dać radę.

Edytowane przez Wikhad
Adain
komentarz
komentarz

Wrzuć sobie komponenty w koszyk na kilku sklepach i sam zobacz gdzie wychodzi najtaniej. Składam kompa i też większość rzeczy będzie z proline bo wychodzi po prostu najkorzystniej. Też biorę zestaw na DDR5 praktycznie taki sam jak podał kolega wyżej, głównie z uwagi na jego przyszłościowość.  

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.