x-kom hosting

Cewki w rtx 4070

Pajdarek
utworzono
utworzono

Cześć, jest to już moja 3 karta. Zaczynałem od radeona rx 6800 potem był rtx 4070 od palita a teraz mam 4070 windforce od gigabyte. Wszystkie karty łączy to że w każdej z nich słychać piszczenie cewek. Trochę zacząłem powątpiewać że jest to wina karty graficznej więc zacząłem szukać innych przyczyn. Założyłem dla testu inny zasilacz jednak nie rozwiązało to problemu. Zauważyłem jednak że podczas poruszania kablem jack 3.5 mm dźwięk na chwilę ustaje (towarzyszy temu drop fpsów w grze) ale potem znowu wraca. Macie może pomysły co to może być? Płyta główna gigabyte b550 gaming x v2 ryzen 5 5600 

adijedi
komentarz
komentarz

Hej, ten kabelek masz z przodu obudowy, czy z tyłu? Jak podłączysz jacka pod telefon/tv/radio/tablet/laptop/konsola to też masz takie przebicia?

Pajdarek
komentarz
komentarz

Cześć, podłączałem kabelek z przodu i z tyłu obudowy i efekt był taki sam. Z innymi urządzeniami nie ma takiego problemu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.