x-kom hosting

You tube zmienił pozycje?

leelareso
utworzono
utworzono

image.thumb.png.50ab937a06a56ba4e6888f651307f08e.png

 

YT  pozmieniał wyświetlanie strony czy mi się jakaś opcja po prostu przestawiła? Zawsze po prawej stronie były polecane filmy a łapki z komentarzami pod filmem. Przeglądarka to firefox.

Anawa
komentarz
komentarz

YouTube co jakiś testuje różne zmiany na stronie. Nowy układ jest widoczny tylko dla wybranych osób. Jak się wylogujesz, to pewnie będzie standardowy. W zasadzie ten układ ciekawie wygląda, choć ja bym zupełnie wyrzucił polecane filmy albo dał je jeszcze niżej. Pewnie jak im się statystyki kliknięć nie będą zgadzać, to wrócą do starego wyglądu strony.

  • Super 1
adijedi
komentarz
komentarz

Ja mam standardowo i na chromie i firefox

@leelareso masz premium yt? coś ustawiałeś sobie w yt?

leelareso
komentarz
komentarz

nie mam premium xD i nic nie przestawiałęm

adijedi
komentarz
komentarz

@helpdesk ci powie, wyczyść ciasteczka i się przeloguj :lady:

Anawa
komentarz
komentarz

Na jakiej rozdzielczości oglądasz YouTube?

anioł2009
komentarz
komentarz

Iiiiii tam, u mnie po staremu :E  ale ja "kupiłem" premium na androidzie więc moze pamięta ustawienia też na kompie.

 

To prawda że YT ciągle miesza z tymi layoutami.

 

 

AHA no i wyczyść ciasteczka i się przeloguj ( musiałem ) :jarek:

 

Screenshot_1.thumb.jpg.b3454f50f21d7b24b4df2ce8a91f4c9b.jpg

  • Haha 1
tomasz 090
komentarz
komentarz

czytałem że podobno jeszcze bardziej będą walczyć z blokowaniem reklam na ich stronie a potem się dziwić że coraz mniej ludzi korzysta

anioł2009
komentarz
komentarz

Walczą walczą ale i blokerzy skutecznie to omijają...Ja mam YT premium od kilku lat :E 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.