x-kom hosting

Jaka karte graficzna za 150zł Na AGP

zelek1
utworzono
utworzono

Witam chciałem kupić kartę graficzną za 150 na AGP pod ten zestaw Athlon 2500 Xp 512 Ram DDR 400 Zasilacz 300W Chiftecka

Carlsberg
komentarz
komentarz

a tu masz nową z gwarancją co prawda trochę droższa ale co nowa to nowa do twojego ATHLONA jak znalazł bo 7600gs może być trochę przy mocna http://allegro.pl/item381991356_palit_gefo...bnizka_cen.html

zelek1
komentarz
komentarz

moge dac 150 max

Carlsberg
komentarz
komentarz

9800xt to dobra i wydajna karta ale zależy w co będziesz grał bo niektóre nowsze gry wymagają PS3.0 itd których 9800xt nie obsługuje więc radził bym zastanowić się też nad GF 6600 lub 7300

snip91
komentarz
komentarz

"Typ pamięci DDR II"

Warto dołożyć kilka złotych do wersji GDDR3 - znacznie szybsza.

Carlsberg
komentarz
komentarz

tak tylko że ona jest na DDR2 lepiej byłoby kupić pełnego 6600gt

Machur
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item385083469_gigaby..._gs_gw_21m.html polecam to. Z tego co piszą w sumie nówka. będzie wydajniejsze niz 7300gt na ddr2 na pewno i od 6600gt. Dosyc ladnie się kręci. Ja ją mam i gram póki co we wszystko na srednich, a czesto wyżej(oprocz cyrisa, polowa na srednich polowa na niskich)

snip91
komentarz
komentarz

GDDR2 --> nie bierz. Szukaj GDDR3.

Machur
komentarz
komentarz

ale jezeli 7600gs na ddr3 to raczej ta wersja galaxy zalman. Bo slyszalem ze ten palit ddr3 nie wiele szybszy jest niz na ddr2. A pozatym tak czy siak. jest to powyzej 150zl. Wiec sadze ze ta "uzywka" 7600gs ddr2 od gigabyte bedzie w sam raz bo bije 6600gt a po oc 6800gs

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.