x-kom hosting

Laptop wielofunkcyjny do podróży do 3/4 tysięcy

Apapa
utworzono
utworzono

Witam

 

Poszukuję laptopa, który by idealnie pasował do podróży(więc nie cegła), używany byłby w sposób różny, czasem w jakieś gry strategiczne, tak to do pracy, oglądania filmów, aby zajmować sobie czas w podróży. Nie jest potrzebny mi jakiś fenomenalny, aby grać w Cyberpunk'a na najmocniejszych ustawieniach, ale coś dla casualowej osoby, która np. czasem w Warcrafta 3 pograć może albo inne trochę lepsze gry. Planuje kupić walizke na kółkach, która będzie miała do 17" oraz wbudowaną torbę do wyciągania do 15,6". Byłbym bardzo wdzięczny za rady!

 

Pozdrawiam

Ryzenek
komentarz
komentarz

Asus TUF Gaming polecam bo mam.

(Wysłane z mojego TB370FU Lenovo P12 przy użyciu Tapatalka)

Apapa
komentarz
komentarz

Nie będą za ciężkie do podróży? Bo nawet nie myślę o jakichś stricte poważnych grach, aby to był gamingowy, ale ważne, aby dało się z nim podróżować bez większych problemów. Zmienić swoją 3.3kg cegłę chcę z którą nie da się nic zrobić.

Anawa
komentarz
komentarz

Jak laptop do podróży to raczej w rozmiarach 13-14 cali.

Apapa
komentarz
komentarz

@Anawa A masz jakieś propozycje? Tak aby był tez sprawny do gier strategicznych jakiś? 

Apapa
komentarz
komentarz

@tapczan2 Jak jest z tymi zintegrowanymi kartami? One są coś warte np. porównując do rekomendowanych do jednej z gier:

 NVIDIA® GeForce® GTX 1060 (6 GB) / AMD® Radeon™ RX 580 (8 GB)

anioł2009
komentarz
komentarz

Nic nie warte, one są do filmów i internetu a nie grania. Wyjątkami są najnowsze integry amd w procesorach 8 gen w desktopach.

Prosaid
komentarz
komentarz

@Apapa Raczej się nie przejmuj on raczej bombarduje masą modeli, lecz tak bez zastanowienia.

 

Jeżeli ma być w miarę wydajnie ASUS TUF Gaming A15 R7-7735HS/16GB/512 RTX4050 144Hz 3899 zł
Matryca FULL HD IPS z 100% pokryciem kolorów, całkiem przyzwoita choć mogła być jaśniejsza. Wykonanie ok, procesor 6 rdzeniowy, grafika RTX4050 praktycznie max w Twoim budżecie tym bardziej 140W TGP. TUF ma niezłą kulturą pracy oraz jego waga 2,20kg, jak na laptop gamingowy z 15,6" to bardzo dobry wynik, więc będzie to plus przy transporcie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.