x-kom hosting

Problem z RAM .

ExxU
utworzono
utworzono

Witam mam dość dziwny problem z którym się nie napotkałem wcześniej , mianowicie mój komputer zaczął świrować no i okazało sie że wkoncu wywaliło bluescreena i po tamtym czasie windows nie chciał sie uruchomić i sie ciągle resetował jednak udało mi sie naprawic ten problem jednak na drodze napotkałem kolejny, cykanie przy włączeniu komputera ktore dochodziło z plyty głownej, wiec zacząlem sprawdzac wszystkie opcje czemu tak moze byc i wszyło na to żę to przez RAM , kiedy wyjąłem jedną kostke ramu komputer sie załączył , jednak kiedy chcialem d łożć drugą nie uruchomił sie. Wtedy wyjąlem pierwsza kość ramu i sie uruchomił po tym fakcie wyłączylem komputer i postanowiłem dołożć 2 kość ramu no i komputer sie uruchomił, nie było by problemu z tym ze co włączenie musze wyjmowac i wsadzać ram zeby sie komputer włączył . komputer działa normalnie na 8 GB ramu.

 

specyfikacja komputera.

-Intel i7-4770 K

-Geforce GTX 1050ti 

-1TB

- 16 GB ram DDR3

-Gigabyte H81M-S2H

leelareso
komentarz
komentarz

Przetestuj ram memtestem albo windowsowym narzędziem diagnostycznym pojedynczo w pierwszym slocie od procesora.

Ciężko będzie stwierdzić co jest przyczyną, może to być płyta/cpu albo ram

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.