x-kom hosting

Pomocy, komputer wyświetla tylko to od dzisiaj

Benji05
utworzono
utworzono (edytowane)

IMG_2654.thumb.jpeg.994f4f380409e33021a314b004a83b8b.jpegWszystkie kable sprawdzone, włączyłem komputer jak każdego innego dnia. Nic nadzwyczajnego, wczoraj żadnych oznak czegoś takiego, sytuacja wydarzyła się po raz pierwszy. Co mam zrobić, mogę tylko ruszać kursorem po ekranie, żadne klikanie nic nie daje. Ktoś wie co się wydarzyło? Oprogramowanie Windows ale nie wiem czy 10 czy 11

Edytowane przez Benji05

leelareso
komentarz
komentarz

Windows może się wysypał albo dysk, w biosie się wyświetla normalnie obraz?

Benji05
komentarz
komentarz

@leelareso nie wiem co się wysypało, wszystko do tej pory działało normalnie. Nic oprócz tego co na zdjęciu się nie wyświetla. Komputer działał wczoraj bez zarzutów 

leelareso
komentarz
komentarz

1. Powtarzam pytanie. W biosie się wyświetla normalnie obraz? Do niego można wejść podczas odpalania się komputera poprzez wciskanie odpowiedniego klawisza typu (zazwyczaj jest napisany jaki klawisz)

 

Benji05
komentarz
komentarz

@leelareso tutaj załączam zdjecie płyty głównej bo szczerze mówiąc nie wiem gdzie zlokalizować Biosa 

IMG_2658.jpeg

@leelareso wyświetla się na początku normalnie obraz jak ładuje się a później pokazuje sie to 

@leelareso tylko to się wyświetla jak się zresetuje komputer a późnej znowu to samo 

IMG_2660.jpeg

leelareso
komentarz
komentarz

War Flag GIF by match masters

  • Haha 1
Benji05
komentarz
komentarz

@leelareso kurde no, chociażby powód jakbym znał cokolwiek 

leelareso
komentarz
komentarz

Pisałem wyżej, windows się wysypał albo jest jakiś problem z dyskiem.

Udało mu się wgl zalogować? Czy się tak zapętla?

  • Dobra wypowiedź 1
Gawel
komentarz
komentarz

@Benji05 Nie wiesz 10 czy 11 to gdzie system kupowałeś ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.