x-kom hosting

Karta Graficzna MSI 500-600zł

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: rafalluz ,
Destroyer1910
utworzono
utworzono

Witam potrzebuje porady dotyczacej karty graficznej , budżet to 500-600zl max , celuje w jakas 6gb najlepiej od MSI ,  podaje specyfikacje kompa

 

Proc : Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz   2.90 GHz

Płyta : MSI Mag Bazooka 560b

Ram : Crucial 16GB (2x8GB) 3600MHz CL16 Ballistix

Zasilacz : Antec 500w 

Grafika : GTX 750TI 2GB

Chłodzenie Silentum pc Fera 5 

 

Pytanie mam również odnosnie zasilacza czy ten wystarczy ? troche lat juz ma ale działa bez zarzutu lecz obawiam sie ze moglo by cos strzelic niewyrobic za jakis czas ; d 

 

podsylam linki do aukcji ktore mnie zainteresowały

 

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1660-super-ventus-xs-oc-6-gb-14790000701


https://allegro.pl/oferta/msi-gtx-1060-gaming-x-oc-tf-6gb-gddr5-sklep-gwar-15231825270

 

pozdrawiam

 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Zdecydowanie 1660 Super.

 

56 minut temu, Destroyer1910 napisał:

Zasilacz : Antec 500w 

VP500?

  • Dobra wypowiedź 1
Destroyer1910
komentarz
komentarz (edytowane)

@UnnamedPlayer tak jest Antec 500w vp mam go kilka lat śmiga bez zarzutu lecz już trochę czasu ma i czy podoła pociągnąć tą kartę , bo obawiam się że wsadzę kartę i strzeli jak atomówka : D

 

zakupiłem tego 1660 za 650 jutro będzie testowana 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Nie strzeli bo ma zabezpieczenia o ile jeszcze działają.

To jest już leciwy zasilacz, co prawda takie połączenie nie jest prądożerne ale lata robią swoje. To jest budżetowa jednostka z grupową regulacją napięć, także jak będzie kaska to za jakiś czas polowalbym na jakiegoś Seasonica w Goldzie.

Destroyer1910
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer czyli na ten moment na przetrzymanie czasu da radę ten zasilacz ? Czy lepiej nie pakować tej karty i czekać niewiadomego ? Bo chce z czasem kupić jakiś lepszy ten Antec sprawdza się super tylko ma już z 10 lat 

  • Rekomendowana odpowiedź
rafalluz
komentarz
komentarz

Na przetrzymanie powinien. Dla pewności możesz wykonać kroki opisane w Q5 tutaj:

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.