x-kom hosting

2 monitory

Rol12
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Płyta główna ASRock B650M PRO. Posiadam 2 monitory jeden podłączony bezpośrednio do karty graficznej przez hdmi, który działa. Drugi monitor posiada vga które podłączam za pomocą adaptera vga -> hdmi do hdmi na płycie. Rzecz dotyczy tego, że ten drugi monitor nie jest wykrywany. Mam wrażenie, że hdmi na płycie jest gdzieś wyłączone, bo po podpięciu go do laptopa który posiadam monitor normalnie działał. 

Szukając poradnika na ten temat znalazłem taki filmik: 

Ale nie mam tych samych opcji. W komentarzach ktoś zasugerował, że być może to opcja AMD PBS jednak nie wiem co można tam zmienić. Proszę o pomoc. Da się jakoś to przestawić, aby oba monitory działały? Gpu: rtx 4060 ventus.

 

ps. przepraszam za tragiczne zdjecie, ale mam nadzieję, ze opcje są widoczne.

20240410_152551.jpg

Edytowane przez Rol12

adijedi
komentarz
komentarz

:hello: powinieneś oba podłączyć pod GPU

nie wiem jaki masz procesor, ale jeśli z integrą to i tak będzie ograniczana - nie jak w przypadku RTX'a

vga to jest stare juz przejście,

 

połącz 1 monitor - gpu poprzez zwykły kabel hdmi

2 monitor - gpu tak samo jeśli masz drugie wejście hdmi, jeśli nie to poprzez dp

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.